Oblatywacz

Oblatywacz: LOT-em w klasie biznes Oblatywacz: LOT-em w klasie biznes
31 grudnia 2015 18:19
Bardzo wygodny fotel rozkładany do pozycji leżącej, świetny samolot i bardzo uprzejma obsługa - po wymianie starej floty na Dreamlinery produkt klasy biznes w PLL LOT jest bardzo dobry. Polski przewoźnik może równać się z najlepszymi w Europie.
Oblatywacz: Klasa biznes w Aegean Airlines Oblatywacz: Klasa biznes w Aegean Airlines
14 listopada 2015 10:49
Najlepszy przewoźnik regionalny w Europie zdecydowanie wyróżnia się na plus wśród konkurentów. W kolejnym Oblatywaczu zapraszamy na pokład greckich linii Aegean Airlines, którymi podróżujemy w klasie biznes z Warszawy do Aten.
Oblatywacz: Malindo Air Oblatywacz: Malindo Air
17 października 2015 16:35
Nazwa linii Malindo Air jest zlepkiem nazw krajów, z których się wywodzi: Malezji i Indonezji. Sama linia to też zlepek dwóch standardów - linii niskokosztowej i tradycyjnej. Pasazer.com przetestował linię na krajowej trasie ze Kuala Lumpur do Kuching na wyspie Borneo.
Oblatywacz: Alitalią do Bari Oblatywacz: Alitalią do Bari
5 września 2015 11:43
Alitalia od lat nie cieszy się dobrą reputacją, zwłaszcza jeśli mowa o serwisie i obsłudze podróżnych. Po trzech latach, odkąd pierwszy raz redaktor Pasazer.com Mirosław Pachowicz leciał tą linią niewiele się zmieniło. A jeśli już - to w naszej opinii - na gorsze.
Oblatywacz: KLM z Krakowa do Amsterdamu Oblatywacz: KLM z Krakowa do Amsterdamu
1 sierpnia 2015 11:41
Od 18 maja pasażerowie z Krakowa mogą polecieć bezpośrednio do Amsterdamu linią KLM. Marek Stus z Pasazer.com przetestował połączenie w najnowszym "Oblatywaczu" - do Holandii w klasie ekonomicznej, a z powrotem w klasie biznes.
Oblatywacz: Japan Airlines po kraju i do Europy Oblatywacz: Japan Airlines po kraju i do Europy
12 lipca 2015 10:30
Wygodna konfiguracja i fotele, przemiła obsługa pokładowa oraz bardzo dobre jedzenie wyróżniają klasę ekonomiczną Japan Airlines. Dzięki tylko 186 miejscom na pokładzie Dreamlinerów komfort lotów długodystansowych jest bardzo wysoki.
Oblatywacz: Biznesem Finnaira do Japonii Oblatywacz: Biznesem Finnaira do Japonii
14 czerwca 2015 10:21
Wygodne fotele, miła obsługa pokładowa oraz bardzo dobre jedzenie - to najważniejsze cechy wyróżniające klasę biznes linii Finnair, która według rankingu Skytrax plasuje się na pierwszym miejscu wśród linii skandynawskich. W naszej ocenie - w pełni zasłużenie.
Oblatywacz: Europejska klasa biznes British Airways Oblatywacz: Europejska klasa biznes British Airways
27 maja 2015 10:52
British Airways wrócił do Krakowa. Przewoźnik lata do stolicy Małopolski z Londynu-Heathrow cztery razy w tygodniu. Klasa biznes tej linii jest godna polecenia - przewoźnik oferuje dobre jedzenie, wygodne fotele i świetną obsługę.
Oblatywacz: Biznesem do Kataru Oblatywacz: Biznesem do Kataru
12 maja 2015 08:45
Doskonały serwis na pokładzie i świetne lotnisko bazowe - to największe atuty oferty biznesowej Qatar Airways na trasie z Warszawy do Dohy. Przewoźnik wciąż wykorzystuje airbusy A320, które oferują mniejszy komfort niż szerokokadłubowe maszyny konkurencji, ale to może się wkrótce zmienić.
Oblatywacz: Klasa biznes w Thai Airways Oblatywacz: Klasa biznes w Thai Airways
30 stycznia 2015 13:13
Komfortowa i dogodnie skonfigurowana klasa biznes w airbusach A380, nieco przestarzała w boeingach 777-200 i rozczarowujący salonik w bazie linii - w kolejnym "Oblatywaczu" testujemy klasę biznes linii Thai Airways w locie z Europy oraz regionalnym.
Oblatywacz: Klasa biznes Singapore Airlines Oblatywacz: Klasa biznes Singapore Airlines
5 stycznia 2015 14:30
Bardzo wygodne i najszersze fotele w branży, miła obsługa pokładowa oraz wyśmienite jedzenie - to najważniejsze cechy wyróżniające klasę biznes Singapore Airlines, która według rankingu Skytrax plasuje się na 3. miejscu na świecie. W naszej ocenie - w pełni zasłużenie.
Oblatywacz: Klasy premium w Aerofłocie Oblatywacz: Klasy premium w Aerofłocie
20 grudnia 2014 10:52
Mało która europejska linia musi zmagać się ze złym wizerunkiem z przeszłości tak bardzo jak Aerofłot. Rosyjski przewoźnik oferuje dziś jednak serwis bardzo wysokiej jakości, a na trasach długodystansowych zarówno klasa biznes, jak i ekonomiczna premium są godne polecenia.
Oblatywacz: Biznesem w airBaltic Oblatywacz: Biznesem w airBaltic
18 listopada 2014 21:45
Z tyłu kabiny low-cost, ale przed zasłonką przewoźnik "full service" - tak o linii airBaltic mówi jej prezes, Martin Gauss. Bardzo dobry nawet na krótkich trasach produkt biznesowy tej łotewskiej spółki przetestował Dominik Sipinski.
Oblatywacz: Air Algerie. Przygodowa Algieria Oblatywacz: Air Algerie. Przygodowa Algieria
18 października 2014 11:20
Rozkład samolotów to jedynie wskazówka, bagaż zanosi się samemu, a kontrola bezpieczeństwa przeprowadzana jest na schodach samolotu. Chcąc podróżować po Algierii, trzeba wybrać narodową linię Air Algerie, choć trudno nazwać ją pięciogwiazdkową. Na pewno nie będzie za to nudno.
Oblatywacz: Economy Plus LOT-u Oblatywacz: Economy Plus LOT-u
2 września 2014 09:19
Darmowy posiłek, priorytetowy bagaż i miejsc z przodu samolotu - nowa klasa LOT-u o nazwie "Economy Plus" przypomina klasę biznes. Pasazer.com wypróbował nową ofertę przewoźnika na trasie z Londynu w samolocie Boeing 737-400.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy