Oblatywacz

Oblatywacz: Eurowings w klasie ekonomicznej po Europie Oblatywacz: Eurowings w klasie ekonomicznej po Europie
16 września 2017 10:00
Zróżnicowane taryfy biletowe dostosowane do potrzeb różnego typu pasażerów, dosyć wygodne samoloty i ciekawa siatka połączeń - tak prezentuje się należąca do grupy Lufthansy niskokosztowa linia Eurowings na trasie europejskiej.
Oblatywacz: Ryanair Oblatywacz: Ryanair
9 września 2017 09:00
Znakiem rozpoznawczym największej niskokosztowej linii w Europie i największego przewoźnika w Polsce jest efektywność. Dlatego przed podróżą Ryanairem warto zapoznać się z procedurami. Komfort lotu nie jest jednak najgorszy.
Oblatywacz: Aeromexico w regionalnej klasie biznes Oblatywacz: Aeromexico w regionalnej klasie biznes
27 sierpnia 2017 10:00
Meksykańska linia Aeromexico na trasach regionalnych w klasie biznes oferuje wygodną kabinę z szerokimi fotelami i indywidualnym systemem rozrywki, ale przeciętny serwis pokładowy. Oferta nie odbiega od standardu przewoźników amerykańskich.
Oblatywacz: Airbusem A380 Lufthansy w klasie ekonomicznej Oblatywacz: Airbusem A380 Lufthansy w klasie ekonomicznej
13 sierpnia 2017 12:30

Lufthansa w klasie ekonomicznej na lotach międzykontynentalnych zasługuje na bardzo dobrą ocenę. Ergonomiczne fotele, dobre jedzenie, profesjonalny serwis i przemyślany design kabiny samolotu to mocne strony przewoźnika.

Oblatywacz: Thai w klasie ekonomicznej (średni dystans) Oblatywacz: Thai w klasie ekonomicznej (średni dystans)
23 lipca 2017 10:00
Bardzo uprzejma obsługa w linii Thai Airways oraz hojny serwis nie są w stanie skompensować słabego jakościowo systemu rozrywki pokładowej, niesmacznego jedzenia i niewygodnych siedzeń. Produkt tajskiego przewoźnika rozczarowuje.
Oblatywacz: Norwegian (trasy krajowe w Skandynawii) Oblatywacz: Norwegian (trasy krajowe w Skandynawii)
9 lipca 2017 10:00
Norwegian oferuje jeden z najlepszych produktów pokładowych spośród przewoźników niskokosztowych, jednak nie należy do najtańszych w tej grupie linii.
Oblatywacz: Air Canada w klasie biznes Oblatywacz: Air Canada w klasie biznes
17 czerwca 2017 17:00
Air Canada oferuje nowoczesną i komfortową kabinę klasy biznes w większości samolotów szerokokadłubowych, ale serwis pokładowy nie wyróżnia się niczym szczególnym. Ciągle można też trafić na samoloty w starszej, mniej wygodnej konfiguracji.
Oblatywacz: Nordica w klasie biznes Oblatywacz: Nordica w klasie biznes
28 maja 2017 10:00
Standardowa oferta bez wyjątkowych udogodnień - tak najlepiej można opisać produkt w klasie biznes w estońskiej Nordice na połączeniu obsługiwanym przez LOT. Przetestowaliśmy go na trasie z Tallinna do Warszawy.
Oblatywacz: Air New Zealand w klasie biznes Oblatywacz: Air New Zealand w klasie biznes
21 maja 2017 10:00
Przeciętny serwis i oferta kulinarna oraz ciekawa wizualnie, choć nie w pełni komfortowa konfiguracja kabiny samolotu to elementy charakteryzujące produkt Air New Zealand w klasie biznes.
Oblatywacz: Z Radomia do Lwowa Sprint Airem Oblatywacz: Z Radomia do Lwowa Sprint Airem
7 maja 2017 10:00
Po przegranym przetargu na obsługę połączenia z Warszawy do Zielonej Góry, Sprint Air w Polsce regularnie lata jedynie z lotniska w Radomiu. Przetestowaliśmy linię na trasie do Lwowa.  
Oblatywacz: Airbus A350 Finnaira (klasa biznes) Oblatywacz: Airbus A350 Finnaira (klasa biznes)
2 maja 2017 09:00
Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z pokładu airbusa A350 linii Finnair. Pasazer.com przetestował ten najnowszy model samolotu szerokokadłubowego na trasie z Helsinek do Singapuru w klasie biznes.
Oblatywacz: Delta Air Lines Oblatywacz: Delta Air Lines
16 kwietnia 2017 11:00
Amerykańskie linie lotnicze Delta Air Lines to drugi co do wielkości przewoźnik na świecie. Oferta linii w klasie ekonomicznej jest przyzwoita, choć ogromnym cieniem na jej ocenie kładzie się fatalny poziom obsługi.
Oblatywacz: VietJet Air Oblatywacz: VietJet Air
8 kwietnia 2017 10:00
Linie VietJet Air z Wietnamu oferują przeciętnie wyposażone samoloty, ale zaskakująco dobry jak na przewoźnika niskokosztowego serwis. Mimo charakteru linii, nawet w najtańszej taryfie przewóz bagażu jest w cenie biletu.
Oblatywacz: Qantas Airways w pierwszej klasie Oblatywacz: Qantas Airways w pierwszej klasie
25 marca 2017 10:00
Bardzo przestronna i zapewniająca dużo prywatności kabina, fotele tworzące jedne z najbardziej komfortowych łóżek w branży i doskonała obsługa to największe zalety pierwszej klasy australijskich linii Qantas. Gorzej wypada jednak oferta kulinarna.
Oblatywacz: EVA Air w klasie biznes Oblatywacz: EVA Air w klasie biznes
26 lutego 2017 10:00
Bardzo dobry układ foteli w klasie biznes i produkt, który mógłby rywalizować z ofertą pierwszej klasy w innych liniach - taka jest propozycja tajwańskich linii EVA Air na trasie z Tajpej do Chicago.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy