×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Oblatywacz: Airbus A350 Finnaira (klasa biznes)


Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z pokładu airbusa A350 linii Finnair. Pasazer.com przetestował ten najnowszy model samolotu szerokokadłubowego na trasie z Helsinek do Singapuru w klasie biznes.


Rozkładane do pozycji leżącej fotele, rozbudowany system indywidualnej rozrywki pokładowej z ekranem dotykowym i ciekawymi opcjami śledzenia trasy lotu czy wreszcie bardzo smaczne posiłki - klasa biznes w Finnairze to bardzo dobry produkt. Jedenastogodzinny rejs minął nam bardzo szybko i komfortowo. 


Fińskie linie posiadają obecnie osiem szerokokadłubowych airbusów A350-900. Każdy z nich ma na pokładzie 46 miejsca w klasie biznes, 43 w klasie ekonomicznej komfort i 203 w zwykłej klasie ekonomicznej. Samoloty te wykonują połączenia z Helsinek do Tokio-Narity, Kansai, Pekinu, Szanghaju-Pudong, Hongkongu, Seulu-Incheon, Singapuru i Bangkoku. 

W klasie biznes na pokładzie tych samolotów zamontowano fotele Zodiac Vantage o szerokości 53 cm z funkcją masażu, rozkładające się do łóżka o długości 200 cm. 


Podczas lotu pasażerowie otrzymują m.in. słuchawki wyciszające Bose, kosmetyki przyjazne środowisku Clean oraz posiłki i napoje przygotowywane ze świeżych produktów z akcentami nordyckimi przez najlepszych fińskich szefów kuchni. Każdy fotel jest wyposażony w dotykowy ekran o przekątnej 12,1 cala z 72 filmami i 150 programami telewizyjnymi do wyboru. Bezprzewodowy darmowy internet umożliwia też odtwarzanie filmów na własnym urządzeniu mobilnym. 

fot. Dominik Sipinski

artykuł powstał przy wsparciu linii Finnairgość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie