×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Adria Airways (JP)


 7.3

/10

Adria AirwaysLinia Adria Airways jest narodowym przewoźnikiem słoweńskim z ponad 40 letnim doświadczeniem w lotach czarterowych, a także rozkładowych. Adria Airways jest członkiem Star Alliance.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Siatka połączeń Adria AirwaysZalety: korzystam z linii Adria, jestem zadowolona z miłej obsługi w samolocie jak i biuro obsługi (e-mailem). W samolocie jest czysto , wygodne fotele i uśmiechnięta obsługa. Komunikaty nadawane są w języku angielskim, niemieckim i Polskim co jest bardzo miłe dla pasażerów , ponieważ nie każda osoba zna języki obce. POLECAM i POZDRAWIAM
Wady: płatne posiłki
9

/10

28/04/2016 21:05,  
Zalety: do tej pory nie miałam problemu z ta linią do dnia 27-11-2015
Wady: Linia Lotnicza Adria w dniu 27-11-2015. r. lot z Łodzi do Monachium godz, wylotu 17.15. został odwołany. I pasażerowie zostali sami sobie na lotnisku, sama musiałam dopytywać się i co dalej, odpowiedziano mi proszę dzwonić do prewożnika czyli ADRIA,, telefon długo nie odpowiadał lub zajęty, w informacji na lotnisku w Łodzi pani nie chciała zadzwonić do przewożnika Adria, odpowiedziała, Że oni nie dzwonia i sama muszę to załatwic,,, a linia ADria nie zainteesowała się pasażerami co będzie a przed nami cała noc na lotnisku lub nie wiadomo gdzie,,, Jedna kobieta pracownica lotniska o numerze indyf,5480 pomogła mi dodzwonić się i przebukować bilet na nastepny dzień, ponieważ ja nie znam języka angielskiego ona za mnie załatwiła sprawę,
1

/10

27/11/2015 22:26,  
Zalety: Punktualni. Rozkład z LCJ w zakresie MUC wreszcie dopasowany do potrzeb pasażerów.
Wady: Lecąc LCJ-AMS szkolenie pokładowe po holendersku i angielsku, a MUC-LCJ po niemiecku i angielsku. Szkoda, że linia nie dostrzega, że lata do/z Polski. Brak code-share z KLM na LCJ-AMS. Umowa interline chyba daje wyższą cenę przy przelotach łączonych, a przynajmniej tak wygląda patrząc na ceny via MUC i via AMS.
9

/10

31/05/2015 23:10,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie