Gość Pasażera: Piotr Kazimierski (Baltona) - cz. 1

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
10 września 2018 14:30
4 komentarze
Baltona zainaugurowała niedawno swoją nową strefę handlową na lotnisku w Tallinie, a ostatnio we Wrocławiu. W części pierwszej naszej rozmowy z Piotrem Kazimierski, prezesem Baltony rozmawiamy na temat rozwoju spółki na polskim i europejskim rynku.
Reklama

Baltona w ostatnim czasie uruchomiła swoje nowe strefy handlowe na lotnisku w Tallinnie, ostatnio we Wrocławiu, wkrótce również na Lotnisku Chopina w Warszawie. Szef Baltony opowiada o koncepcie strefy na wrocławskim i warszawskim lotnisku, o tym jak zmienił się rynek travel retail w ostatnich latach, jak i czym chce zachęcać pasażerów do zakupów w sklepach Baltony, a także co najchętniej sprzedaje się w sklepach lotniskowych kierowanej przez niego spółki.


- Wydaje mi się, że to jest ciągle jeszcze pewne rozdrobnienie na polskim rynku. Gdybyśmy mieli popatrzeć na polski rynek z perspektywy jego wielkości, to dzisiaj polski rynek jest wielkości dużego lotniska, czy średniego do dużego lotniska europejskiego -przekonuje.

Zapraszamy na pierwszą część rozmowy w materiale filmowym.

W drugiej części wywiadu porozmawiamy na temat procesu wyłaniania najemcy na Lotnisku Chopina i uczestnictwa w nim kierowanej przez Kazimierskiego spółki.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_bafcf 2018-09-10 21:48   
gość_bafcf - Profil gość_bafcf
Co z tego zę ładniejsze sklepy jak drożej dużo drożej.
gość_1c4db 2018-09-10 17:05   
gość_1c4db - Profil gość_1c4db
Alkohole w Baltonie czesto kosztuja tyle samo albo i wiecej jak UK w sklepie. Za czasow Heinemanna ceny alkoholi były normalne jak w kazdym polskim sklepie. We Wroclawiu zdecydowanie na niekorzysc klientow,ale zapewne na korzysc lotniska.
gość_2e98f 2018-09-10 16:30   
gość_2e98f - Profil gość_2e98f
wszystko fajnie, ale ceny perfum i alkoholi wzrosly po zmianie na Baltone o jakies 20%. Heinemann mial duzo tansza oferte.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama