×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Gość Pasażera: Piotr Kazimierski (Baltona) - cz. 1


Baltona zainaugurowała niedawno swoją nową strefę handlową na lotnisku w Tallinie, a ostatnio we Wrocławiu. W części pierwszej naszej rozmowy z Piotrem Kazimierski, prezesem Baltony rozmawiamy na temat rozwoju spółki na polskim i europejskim rynku.


Baltona w ostatnim czasie uruchomiła swoje nowe strefy handlowe na lotnisku w Tallinnie, ostatnio we Wrocławiu, wkrótce również na Lotnisku Chopina w Warszawie. Szef Baltony opowiada o koncepcie strefy na wrocławskim i warszawskim lotnisku, o tym jak zmienił się rynek travel retail w ostatnich latach, jak i czym chce zachęcać pasażerów do zakupów w sklepach Baltony, a także co najchętniej sprzedaje się w sklepach lotniskowych kierowanej przez niego spółki. 


- Wydaje mi się, że to jest ciągle jeszcze pewne rozdrobnienie na polskim rynku. Gdybyśmy mieli popatrzeć na polski rynek z perspektywy jego wielkości, to dzisiaj polski rynek jest wielkości dużego lotniska, czy średniego do dużego lotniska europejskiego -przekonuje.

Zapraszamy na pierwszą część rozmowy w materiale filmowym.

W drugiej części wywiadu porozmawiamy na temat procesu wyłaniania najemcy na Lotnisku Chopina i uczestnictwa w nim kierowanej przez Kazimierskiego spółki.gość_3041b - Profil
gość_3041b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie