Emirates SkyCargo podpisał list intencyjny z Cainiao Network

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
15 czerwca 2018 08:52
1 komentarz
Emirates SkyCargo, należące do Emirates największe międzynarodowe linie lotnicze cargo, podpisały list intencyjny z firmą Cainiao Smart Logistics  Network Ltd. („Cainiao”), logistycznym skrzydłem holdingu Alibaba Group, w sprawie współpracy przy dostawie przesyłek transgranicznych.
Reklama

Cainiao planuje rozbudowę swojej międzynarodowej infrastruktury logistycznej i utworzenie bazy w Dubaju.

List podpisali Nabil Sultan, Divisional Senior Vice President Emirates, Cargo i Xiaodong Guan, dyrektor naczelny Cainiao Global Business w światowej siedzibie Cainiao w Hangzhou. Porozumienie stanowi przełom zarówno dla Emirates SkyCargo, jak i Cainiao, umożliwiając wykorzystanie mocnych stron obu firm w transgranicznym handlu elektronicznym i operacjach lotniczych cargo. Ponadto wpisuje się ono w szersze działania Cainiao na rzecz udoskonalenia obsługi klienta. Niedawno firma Cainiao ujawniła plany utworzenia sześciu międzynarodowych węzłów logistycznych w sześciu różnych miastach. Jednym z nich jest Dubaj.

List intencyjny przewiduje ścisłą współpracę Emirates SkyCargo i Cainiao przy zarządzaniu przesyłkami e-commerce na Bliskim Wschodzie i sąsiednich regionach nadawanymi przez Dubaj. Szczegóły porozumienia firmy będą ogłaszać stopniowo w miarę rozwoju współpracy.
Reklama

Ostatnie komentarze

cani 2018-06-15 10:34   
cani - Profil cani
Emirates Sky Cargo to największe linie lotnicze Cargo? Pan Paweł chyba nie wie co pisze. Radze przyjrzeć się takim liniom chociażby jak FedEx, czy UPS. Cargolux jest prawie dwa razy większy, nawet Lufa ma większą flotę.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama