×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


airberlin zawiesza loty długodystansowe


Linia airberlin pod koniec września br. zawiesi wszystkie loty na trasach z Berlina-Tegel do Abu Zabi, Chicago, Los Angeles i San Francisco oraz z Dusseldorfu do Bostonu - podaje niemiecki "Focus".


Na obecną chwilę połączenia wciąż są dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika. Pasażerom, którzy zakupili bilety na podróż od października br. mają zostać zmienione rezerwacje. 

Ponadto spółka obsługująca program lojalnościowy przewoźnika, topbonus, złożyła osobno wniosek o niewypłacalność. Zbieranie i wymienianie mil lojalnościowych zostało wstrzymane, ale użytkownicy wciąż mają dostęp do swoich kont w programie. 

Linia airberlin jest w stanie niewypłacalności po tym, jak Etihad Airways, główny udziałowiec, odmówiło dalszego finansowania deficytowej spółki. Od połowy sierpnia trwa postępowanie upadłościowe linii, które zapewne zakończy się przejęciem linii przez Lufthansę.
gość_304c8 - Profil
gość_304c8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie