×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza Brussels Airlines (SN)


 5.3

/10

Brussels AirlinesBrussels Airlines jest belgijskim przewoźnikiem lotniczym powstałym w wyniku połączenia SN Brussels i Virgin Express. Linia oferuje szeroką ofertą dla podróży do/z Brukseli, operującym na głównych lotniskach. Na trasach po Europie, Brussels Airlines posiada zarówno usługę niskokosztową z gwarancją najniższej ceny, jak również produkt nowej generacji, który zapewnia komfort i oszczędność czasu, po rozsądnych cenach.

Linia lotnicza zatrudnia 2800 pracowników.

Brussels Airlines powstały 7 listopada 2006 w wyniku połączenia SN Brussels Airlines – największego tradycyjnego belgijskiego przewoźnika – z Virgin Express, pierwszego przewoźnika niskokosztowego w kontynentalnej części Europy.

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Siatka połączeń Brussels AirlinesOpinie o linii Brussels Airlines

Zalety: Zaletą jest cena.
Wady: Gubią bagaze podręczne, które zabierane są w sytuacji kiedy nie ma już miejsca w samolocie - podobno jeżeli lot jest łączony tzn. np. z Warszawy przez Brukselę do Madrytu, bagaże podręczne wkładane do luku tuż przed wejściem do samolotu nie dolatuja praktycznie nigdy. Mi zgubili bagaż jak wracałem do Polski, jakby zgubił w drodze na konferencję byłby duży problem.
1

/10

19/01/2018 07:09,  
Zalety: Brak. Może jedynie konkurencyjne ceny (jednak w praktyce jest to low-coast, więc i tak za wysokie w stosunku do oferowanej jakości).
Wady: Ta linia to totalne dno! Odradzam każdemu! Problemy zaczynają się już na podczas rezerwacji. Linia zmienia rozkład lotów bez jakiekolwiek informacji dla pasażera. Po zalogowaniu do rezerwacji w celu dodania bagażu okazuje się, że wylot jest przesunięty o godzinę co skraca przesiadkę w BRU do 45 minut, a linia rozdziela lot na dwa pojedyncze odcinki co wymaga dwóch opłat za dodatkowy bagaż rejestrowany i przerzuca ryzyko krótkiej przesiadki na pasażera. Obsługa klienta tragiczna, pracownicy zupełnie niezorientowani w sytuacji, powtarzają bezsensowne mantry, które nie rozwiązują problemu, a w finale rezerwacja za kilka tysięcy euro znika z systemu. Totalne dno!
1

/10

11/08/2017 18:19,  
Zalety: Lot łączony Brussels Airlines przebiegł bez problemów ! Ogólnie same pozytywy samolot Airbus 319 dość nowy na trasie Kopenhaga Bruksela! Jedyny minus to obsługa na pokładzie która była bardzo powolna i ledwo zdążyła się wyrobić ze sprzedażą do końca lotu ! Ale lot krótki więc nie był to większy problem ! Lot na trasie Bruksela Kraków również bez problemów samolot avro ale wewnątrz czysto i nie widać było zaawansowanego wieku maszyny ! Obydwa loty o czasie
Wady: Wolna (ale bardzo miła) obsługa pokładowy na obydwu
9

/10

25/12/2015 16:36,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie