Brussels Airlines wraca na Lotnisko Chopina

8 grudnia 2022 11:33
1 czerwca 2023 roku linie lotnicze Brussels Airlines pojawią się ponownie na Lotnisku Chopina. Linia wznawia loty do Polski po covidowej przerwie.
Reklama
Belgijski przewoźnik wznowi połączenie między warszawskim Okęciem a głównym lotniskiem Brukseli - Zaventem. Trasa obsługiwana będzie codziennie. W dni robocze przewoźnik obsłuży dwa rejsy dziennie; samolot wyleci do Brukseli z Warszawy o godzinie 06:50, a w drogę powrotną uda się o 9:35, drugi rejs zaś zaplanowano na 12:20 i powrót do Warszawy na 20:55. W weekendy zaplanowano po jednym rejsie dziennie. Loty obsługiwane będą airbusami A319.

We wrześniu ub. roku przewoźnik wznowił sprzedaż połączenia do Warszawy, które pojawiło się w systemie belgijskiej linii. Rejsy miały startować od 31 października 2021 i planowano nawet do trzech rotacji dziennie. Kilka dni później loty zniknęły.

- W systemie rezerwacji rzeczywiście były dostępne loty na trasie z Warszawy do Brukseli. Jednak ze względu na ciągle zmieniające się przepisy i nieustanne zmiany w siatce połączeń spowodowane pandemią, zdecydowaliśmy się na całkowite zawieszenie lotów z Warszawy. Przepraszamy za nieporozumienie - tłumaczyła nam Kim Daenen, odpowiedzialna za komunikację w Brussels Airlines.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy