Izrael znosi wszystkie ograniczenia wjazdowe

18 maja 2022 08:30
Izrael ogłosił zniesienie wszystkich pozostałych przepisów wjazdowych związanych z ograniczaniem pandemii COVID19, umożliwiając tym samym podróżnym z zagranicy zwiedzanie kraju bez okazywania dowodu szczepienia, wyzdrowienia lub negatywnego wyniku testu.
Reklama
21 maja br. zniesiony zostanie wymóg okazywania negatywnego testu PCR lub testu antygenowego przed wejściem na pokład samolotów lecących do Izraela. To samo złagodzenie przepisów dotyczyć będzie podróżnych wjeżdżających do Izraela drogą lądową i morską. Zlikwidowane zostaną również testy PCR robione dotychczas po przylocie do Izraela, a co za tym idzie pasażerowie nie będą proszeni o pozostawanie w izolacji do czasu otrzymania ich wyniku.

Zgodnie z wcześniejszymi regulacjami, do 48 godzin przed wejściem na pokład samolotu lub statku odwiedzający Izrael nadal muszą wypełnić deklarację wjazdową.


- To jest wiadomość, na którą czekaliśmy od ponad dwóch lat! Naszym najwyższym priorytetem było, aby proces wjazdu do Izraela był jak najłatwiejszy, przy jednoczesnym odpowiedzialnym dbaniu o zdrowie i bezpieczeństwie turystów. Mam nadzieję, że wraz z dołączeniem Izraela do innych krajów znoszących wszystkich ograniczenia wjazdowe, branża turystyczna osiągnęła kluczowy kamień milowy w tym post pandemicznym świecie - mówi Anna Zohar Żak, dyrektor Izraelskiego Rządowego Centrum Turystki w Warszawie.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy