Wszystkie wiadomości

Maroko zamyka granice dla podróżnych z Chin Maroko zamyka granice dla podróżnych z Chin
2 stycznia 2023 09:52
Wracają restrykcje w podróżowaniu z powodu koronawirusa COVID-19. Na drastyczne ograniczenia zdecydowały się władze Maroka.
USA znosi wymóg testów przeciw COVID-19 USA znosi wymóg testów przeciw COVID-19
11 czerwca 2022 10:15
Nareszcie! Administracja Joe Bidena podjęła decyzję o zniesieniu obostrzeń granicznych dla przyjezdnych pasażerów pod warunkiem pełnego zaszczepienia. Oznacza to, że obowiązek legitymowania się negatywnym wynikiem testu zniknie po ponad roku od wprowadzenia.
Hiszpania wpuści niezaszczepionych turystów spoza UE Hiszpania wpuści niezaszczepionych turystów spoza UE
23 maja 2022 09:04
Hiszpania poinformowała o zniesieniu kolejnych obostrzeń pandemicznych. Najnowsza zmiana tamtejszego rządu obejmie niezaszczepionych turystów spoza Unii Europejskiej, którzy nareszcie będą mogli przekroczyć hiszpańską granicę, choć pod pewnymi warunkami.
Izrael znosi wszystkie ograniczenia wjazdowe Izrael znosi wszystkie ograniczenia wjazdowe
18 maja 2022 08:30
Izrael ogłosił zniesienie wszystkich pozostałych przepisów wjazdowych związanych z ograniczaniem pandemii COVID19, umożliwiając tym samym podróżnym z zagranicy zwiedzanie kraju bez okazywania dowodu szczepienia, wyzdrowienia lub negatywnego wyniku testu.
EASA: Maseczki już nieobowiązkowe. Jednak niektóre kraje się wyłamały EASA: Maseczki już nieobowiązkowe. Jednak niektóre kraje się wyłamały
12 maja 2022 12:24
Zgodnie ze zaktualizowanymi wytycznymi EASA/ECDC dotyczącymi podróży, od 16 maja, maseczki ochronne nie będą już obowiązkowe na lotach do niektórych krajów.
Szwajcaria i Grecja znoszą obostrzenia pandemiczne Szwajcaria i Grecja znoszą obostrzenia pandemiczne
26 kwietnia 2022 10:15
Szwajcaria zniesie wszystkie obostrzenia w podróżowaniu związane z COVID-19 już 2 maja 2022 roku. Oznacza to, że podróż będzie możliwa na tych samych warunkach, co przed pandemią koronawirusa. Tego samego dnia podobną decyzję ma podjąć również Grecja.
Znika kwarantanna po przyjeździe do Polski Znika kwarantanna po przyjeździe do Polski
24 marca 2022 10:40
Szykują się duże zmiany w obostrzeniach w Polsce. Adam Niedzielski zapowiedział zniesienie niemalże wszystkich restrykcji pandemicznych. Oznacza to, że przyjeżdżający do Polski podróżni nie będą dłużej podlegali jakiejkolwiek kwarantannie czy testom.
Wielka Brytania rezygnuje z obostrzeń w podróżowaniu Wielka Brytania rezygnuje z obostrzeń w podróżowaniu
17 marca 2022 09:30
Wielka Brytania poinformowała, że zrezygnuje z wszystkich obostrzeń w podróżowaniu w dniu 18 marca 2022 roku. Przyjeżdżający na Wyspy Brytyjskie obcokrajowcy będą mogli bezproblemowo przekroczyć granicę kraju bez konieczności okazywania jakichkolwiek testów czy formularzy lokalizacyjnych.
Irlandia znosi obostrzenia w podróżowaniu Irlandia znosi obostrzenia w podróżowaniu
7 marca 2022 10:00
Irlandia zrezygnowała ze wszystkich obostrzeń w podróżowaniu. Od wczoraj (6.03) do kraju mogą wjechać wszyscy pasażerowie bez względu na status zaszczepienia i bez konieczności odbywania kwarantanny, wykonywania testów czy nawet wypełniania uciążliwych formularzy lokalizacyjnych.
Holendrzy znoszą obostrzenia. Wraca normalność Holendrzy znoszą obostrzenia. Wraca normalność
17 lutego 2022 11:15
Holandia dołączyła do stale powiększającej się listy państw, które stopniowo rezygnują z obostrzeń pandemicznych. Rząd w Hadze przekazał, że restrykcje będą znoszone w kilku krokach, lecz większość zasad przestanie obowiązywać już 25 lutego 2022 roku.
Do Szwecji i na Maderę bez testów dla niezaszczepionych Do Szwecji i na Maderę bez testów dla niezaszczepionych
9 lutego 2022 10:05
Coraz więcej państw kwestionuje zasadność utrzymywania surowych obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Szwecja oraz Madera podjęły właśnie decyzję o całkowitej rezygnacji z testowania przybywających do kraju zaszczepionych i niezaszczepionych turystów.
Australia otwiera granice dla zagranicznych turystów Australia otwiera granice dla zagranicznych turystów
8 lutego 2022 11:48
Australia zapowiedziała otwarcie swoich granic dla wszystkich turystów, którzy będą posiadaczami wizy oraz certyfikatu zaszczepienia. Pierwsi po blisko dwuletniej przerwie podróżni mają przekroczyć australijską granicę jeszcze w tym miesiącu.
Portugalia znosi obostrzenia dla zaszczepionych Portugalia znosi obostrzenia dla zaszczepionych
7 lutego 2022 08:13
Portugalia dołącza do coraz szerszego grona państw, które rezygnują z surowych obostrzeń w podróżowaniu. Trzy dni temu (3.02) tamtejszy rząd decyzję o przywróceniu unijnych paszportów COVID-19. Oznacza to, że jego posiadacze znów będą mogli swobodnie przekraczać portugalską granicę.
Nowa Zelandia zapowiedziała otwarcie granic Nowa Zelandia zapowiedziała otwarcie granic
4 lutego 2022 09:20
W czasach pandemii koronawirusa Nowa Zelandia pozostawała niemalże całkowicie odcięta od świata. Kraj prowadził niezwykle restrykcyjną politykę wjazdową, która już wkrótce się zmieni. Granice państwa zostaną otwarte dla wszystkich podróżnych jeszcze w 2022 roku.
Wielka Brytania: Zmiany w podróżowaniu także dla niezaszczepionych Wielka Brytania: Zmiany w podróżowaniu także dla niezaszczepionych
28 stycznia 2022 09:30
Od 11 lutego 2022 roku Wielka Brytania złagodzi obostrzenia obowiązujące na granicach. Zmiany będą dotyczyły nie tylko osób zaszczepionych. Niezaszczepieni podróżni również skorzystają na mniej restrykcyjnych przepisach, które pozwolą zaoszczędzić czas i pieniądze.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy