Wszystkie wiadomości

Niemcy wpisali Polskę na listę podwyższonego ryzyka
22 października 2020 12:21
Niemcy wpisali Polskę na listę podwyższonego ryzyka Rząd federalny w Niemczech ogłosił dziś (22.10), że od najbliższej soboty Polska zostanie wpisana na listę obszarów ryzyka. Oprócz Polski na listę trafiła także Szwajcaria, prawie cała Austria i duża część Włoch.
Ograniczenia wjazdu do Danii dla Polaków
20 października 2020 10:30
Ograniczenia wjazdu do Danii dla Polaków Dania zakwalifikowała Polskę jako kraj niebezpieczny ze względu na wzrost liczby przypadków koronawirusa i objęła nas ograniczeniami wjazdu. Z Polski do Danii można wjechać tylko z ważnego udokumentowanego powodu.
MSZ apeluje o unikanie podróży zagranicznych
16 października 2020 18:08
MSZ apeluje o unikanie podróży zagranicznych Po konsultacjach z Głównym Inspektoratem Sanitarnym w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną COVID-19 na świecie spowodowaną dynamicznym narastaniem liczby zakażeń i zachorowań wywołanych wirusem SARS-CoV-2 MSZ apeluje o unikanie podróży zagranicznych, które nie są konieczne.
Nowa lista krajów z zakazem lotów
13 października 2020 13:20
Nowa lista krajów z zakazem lotów Od 14 października br. wprowadzona zostanie zaktualizowana lista krajów z zakazem lotów.
Qatar wznawia kolejną europejską trasę
13 października 2020 10:30
Qatar wznawia kolejną europejską trasę Jeszcze w tym roku katarskie linie lotnicze polecą z Dohy do Sofii oraz Bukaresztu – stolice Bułgarii i Rumunii obsługiwane będą jednak w ramach jednej rotacji.
Loty z Europy do USA możliwe jeszcze w tym roku
12 października 2020 10:00
Loty z Europy do USA możliwe jeszcze w tym roku Stany Zjednoczone opracowują plan powrotu do powszechnie dostępnych połączeń transatlantyckich. W pierwszej kolejności otworzone mają zostać połączenia pomiędzy Londynem a Nowym Jorkiem.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama