FlixBus ogłasza oficjalny start w Rosji

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
25 sierpnia 2021 12:28
1 komentarz
Od 3 września br. rusza pierwsze połączenie międzynarodowe FlixBusa - z St. Petersburga do Tallinna.
Reklama
FlixBus rozpoczyna obsługę połączeń w Rosji. Pierwsza międzynarodowa linia rosyjskiego oddziału FlixBusa, łącząca St. Petersburg z estońskim Tallinnem, wystartuje już 3 września 2021. Tym samym, również pasażerowie z Polski będą mogli skorzystać z nowego połączenia i z jedną przesiadką podróżować do St. Petersburga.

Nowa linia jest następstwem udanego startu testowego na linii krajowej St. Petersburg – Nowogród Wielki, który trwał od połowy lipca 2021. Te dwa połączenia wyznaczają pierwsze kroki dla FlixBusa w Rosji i zapewniają rosyjskim klientom dostęp do największej na świecie siatki międzymiastowych połączeń autobusowych.

- Uruchomienie operacji w Rosji to kolejny krok w naszej globalnej ekspansji. W pierwszej kolejności planujemy połączyć rosyjskie miasta z naszą globalną siecią poprzez kraje bałtyckie, gdzie z sukcesem wystartowaliśmy latem 2020 roku - mówi André Schwämmlein, założyciel i CEO FlixMobility.


- Ekspansja FlixBusa w Rosji to także nowe możliwości podróży dla polskich pasażerów. Choć wraz z końcem sezonu letniego częściowo zaczynamy optymalizować naszą siatkę, dzięki naszej jesienno-zimowej ofercie w dalszym ciągu będzie można skorzystać z wygodnych i bezpiecznych połączeń na kluczowych relacjach, a także odkrywać zupełnie nowe miejsca. Jej szczegóły będziemy ogłaszać już niebawem - mówi Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBusa w Polsce, na Ukrainie i w krajach bałtyckich.
Tagi
flixbus rosja

Ostatnie komentarze

tomasz19 2021-09-01 10:29   
tomasz19 - Profil tomasz19
Hm, zanim kupisz bilet FlixBusa, przeczytaj opinie klientów o tym przewoźniku. Podstawowa rada: nie rezerwuj miejsca w samolocie czy noclegu w miejscu docelowym (nawet, jeśli wykupiłeś bilet) bo nie wiesz czy pojedziesz i kiedy (dotyczy i godzin, i dni) notorycznie kursy są odwoływane. O pozostałych „przyjemnościach” poczytaj w opiniach. Moim zdaniem spółka może i się rozwija, ale maksymalnie tnie koszty, nie licząc się z klientem. Jest to zapewne krótkowzroczne, bo niezadowolony klient na pewno nie wróci, no ale…, próbować można, zobaczymy.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy