Leo Express: Nowe połączenie z Krakowa na Słowację

31 października 2019 12:49
1 komentarz
Leo Express uruchomi na zimę nowe połączenie z myślą o narciarzach i miłośnikach basenów termalnych.
Reklama

Przewoźnik uruchomi na sezon zimowy nowe połączenie pomiędzy Krakowem, Tatrami i Beszeniową, które umożliwi jednodniowe wyjazdy ze stolicy Małopolski na Słowację. Autobusy będą zatrzymywać się przy czterech parkach wodnych: Termie Bania w Białce Tatrzańskiej, Aquacity w Popradzie oraz Tatralandii i Aquaparku Bešeňová; zapewnią również możliwość dotarcia do ośrodków narciarskich znajdujących się w Białce Tatrzańskiej, Ździarze, Tatrzańskiej Łomnicy i Starym Smokowcu. Co więcej, wysiadając w Ździarze bądź w Liptowskim Mikulaszu pasażerowie będą mogli liczyć na bezpłatny dowóz skibusami - do ośrodków Bachledowa Dolina i Jasna pod Chopokiem.

Warto również dodać, że jedna para kursów będzie realizowana z/do krakowskiego lotniska, co wykluczy konieczność dojazdu do centrum miasta i przesiadki na dworcu autobusowym.


Leo Express umożliwi transport sprzętu narciarskiego, ponadto zaoferuje klientom specjalne zniżki - sięgające nawet kilkudziesięciu procent - w aquaparkach oraz ośrodkach narciarskich. O tym, że dojazd pod stok to autobusem to najlepszy wybór, przekonuje Juraj Andrejka, dyrektor Leo Express na Polskę i Ukrainę:

- Po prostu wsiądź do autobusu Leo Express i pozwól nam zabrać się bezpośrednio “pod drzwi” aquaparku czy na stok ośrodka narciarskiego, a następnie w komfortowych warunkach odwieźć się z powrotem. Oczywiście na pokładzie jest bezpłatny dostęp do WiFi, gniazdko elektryczne i darmowa woda. Bilety można kupić już od 19 PLN - mówi Andrejka.


Nowe połączenie wystartuje już 1 grudnia 2019 r. Bilety można rezerwować w systemie rezerwacyjnym, a ceny zaczynają się od 19 zł.

fot. mat. prasowe

Ostatnie komentarze

gość_020fa 2019-10-31 17:27   
gość_020fa - Profil gość_020fa
Powinno być ogólnie jakieś połączenie z południowej Polski do Liptovsky Mikulas. Bardzo fajny kurort, do tego bardzo popularny wśród polskich turystów. Widziałbym tutaj pociąg z Wrocławia (opcjonalnie z Poznania/Zielonej Góry) przez Opole, Racibórz, Bohumin, Żylinę, Liptovsky, np. do Koszyc.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy