×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Leo Express: Nowe połączenie z Krakowa na Słowację


Leo Express uruchomi na zimę nowe połączenie z myślą o narciarzach i miłośnikach basenów termalnych.


Przewoźnik uruchomi na sezon zimowy nowe połączenie pomiędzy Krakowem, Tatrami i Beszeniową, które umożliwi jednodniowe wyjazdy ze stolicy Małopolski na Słowację. Autobusy będą zatrzymywać się przy czterech parkach wodnych: Termie Bania w Białce Tatrzańskiej, Aquacity w Popradzie oraz Tatralandii i Aquaparku Bešeňová; zapewnią również możliwość dotarcia do ośrodków narciarskich znajdujących się w Białce Tatrzańskiej, Ździarze, Tatrzańskiej Łomnicy i Starym Smokowcu. Co więcej, wysiadając w Ździarze bądź w Liptowskim Mikulaszu pasażerowie będą mogli liczyć na bezpłatny dowóz skibusami - do ośrodków Bachledowa Dolina i Jasna pod Chopokiem.

Warto również dodać, że jedna para kursów będzie realizowana z/do krakowskiego lotniska, co wykluczy konieczność dojazdu do centrum miasta i przesiadki na dworcu autobusowym.


Leo Express umożliwi transport sprzętu narciarskiego, ponadto zaoferuje klientom specjalne zniżki - sięgające nawet kilkudziesięciu procent - w aquaparkach oraz ośrodkach narciarskich. O tym, że dojazd pod stok to autobusem to najlepszy wybór, przekonuje Juraj Andrejka, dyrektor Leo Express na Polskę i Ukrainę:

Po prostu wsiądź do autobusu Leo Express i pozwól nam zabrać się bezpośrednio “pod drzwi” aquaparku czy na stok ośrodka narciarskiego, a następnie w komfortowych warunkach odwieźć się z powrotem. Oczywiście na pokładzie jest bezpłatny dostęp do WiFi, gniazdko elektryczne i darmowa woda. Bilety można kupić już od 19 PLN - mówi Andrejka.


Nowe połączenie wystartuje już 1 grudnia 2019 r. Bilety można rezerwować w systemie rezerwacyjnym, a ceny zaczynają się od 19 zł.

fot. mat. prasowe
gość_d4f5c - Profil
gość_d4f5c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie