×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


W przyszłości możliwe łączone loty pasażerskie i cargo


Firma zajmująca się wyposażeniem samolotów, zaprezentowała nową linię produktów, która ma ułatwić pogodzenie lotów cargo i pasażerskich w ramach jednego rejsu. Rozwiązania firmy zostały zaprojektowane zaledwie w miesiąc, jako odpowiedź na coraz częstsze przewozy na pokładach maszyn pasażerskich.


HAECO Cabin Solutions proponuje cztery warianty umiejscowienia i zabezpieczenia skrzyń transportowych, które nie wymagają większej ingerencji w pierwotny układ siedzeń. Firma podkreśla, że instalacja rozwiązań nie jest skomplikowana i nie wymaga kompleksowych szkoleń. Każdy typ skrzyni to pojemność od ok. 110 kg towaru do ponad 450 kg w formie paletowanej. Rozwiązania są potwierdzone indywidualnym ceryfikatem STC (Supplemental Type Certificate). 


"Jesteśmy zadowoleni z dużego zainteresowania, jakie już odnotowaliśmy ze strony linii lotniczych i firm leasingowych. Cieszymy się, że możemy zaoferować szybkie, opłacalne rozwiązanie w celu maksymalizacji zysków w tych trudnych czasach" - czytamy w komunikacie firmy. 

Widmo usunięcia z systemu rezerwacyjnego środkowych siedzeń, w celu zachowania przepisowych dwóch metrów odstępu między pasażerami, naraża linie na duże straty. Jak podkreślają eksperci, rozwiązania HAECO mogą skutecznie wypełnić przestrzeń między podróżującymi, a tym samym stanowić ekwiwalent poniesionych kosztów za niewykorzystane miejsce.gość_486c6 - Profil
gość_486c6
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie