W przyszłości możliwe łączone loty pasażerskie i cargo

Bartłomiej Wojnowski - Profil Bartłomiej Wojnowski
21 kwietnia 2020 13:24
4 komentarze
Firma zajmująca się wyposażeniem samolotów, zaprezentowała nową linię produktów, która ma ułatwić pogodzenie lotów cargo i pasażerskich w ramach jednego rejsu. Rozwiązania firmy zostały zaprojektowane zaledwie w miesiąc, jako odpowiedź na coraz częstsze przewozy na pokładach maszyn pasażerskich.
Reklama

HAECO Cabin Solutions proponuje cztery warianty umiejscowienia i zabezpieczenia skrzyń transportowych, które nie wymagają większej ingerencji w pierwotny układ siedzeń. Firma podkreśla, że instalacja rozwiązań nie jest skomplikowana i nie wymaga kompleksowych szkoleń. Każdy typ skrzyni to pojemność od ok. 110 kg towaru do ponad 450 kg w formie paletowanej. Rozwiązania są potwierdzone indywidualnym ceryfikatem STC (Supplemental Type Certificate).


"Jesteśmy zadowoleni z dużego zainteresowania, jakie już odnotowaliśmy ze strony linii lotniczych i firm leasingowych. Cieszymy się, że możemy zaoferować szybkie, opłacalne rozwiązanie w celu maksymalizacji zysków w tych trudnych czasach" - czytamy w komunikacie firmy.

Widmo usunięcia z systemu rezerwacyjnego środkowych siedzeń, w celu zachowania przepisowych dwóch metrów odstępu między pasażerami, naraża linie na duże straty. Jak podkreślają eksperci, rozwiązania HAECO mogą skutecznie wypełnić przestrzeń między podróżującymi, a tym samym stanowić ekwiwalent poniesionych kosztów za niewykorzystane miejsce.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_a2121 2020-04-23 12:17   
gość_a2121 - Profil gość_a2121
Boeing 747-400 Combi - fantastyczna maszyna..
gość_d6d16 2020-04-23 08:50   
gość_d6d16 - Profil gość_d6d16
Cóż za nowość! Samoloty combi istnieją od dziesiątek lat i niestety nie do końca okazały się sukcesem. Inaczej będzie w tym przypadku?
gość_a1dba 2020-04-22 11:31   
gość_a1dba - Profil gość_a1dba
a wzgledy bezpieczenstwa??? od tej strony jak to wyglada??? co gdy bagaze przemieszcza sie podczas awaryjnego ladowania??? a nie lepiej polowe pasazerow poprostu - w takim razie - przewozic w bagazniku samolotu???
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama