×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowy terminal cargo na Lotnisku Chopina


Welcome Airport Services otworzyła w styczniu br. nowy, w pełni wyposażony terminal cargo.


Nowy terminal cargo powstał w celu zwiększenia możliwości obsługi frachtu lotniczego, znacząco podnosząc jakość oferowanych usług. To funkcjonalne i reprezentacyjne przestrzenie magazynowe, kompleksowo wyposażone spełniają wszelkie wymagania użytkowników, w szczególności niezbędne do organizacji przeładunku towarów z zachowaniem norm bezpieczeństwa oraz międzynarodowych przepisów o cywilnym transporcie lotniczym. Dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań terminal cargo jest w stanie obsłużyć wszelkiego rodzaju przesyłki, nawet te najbardziej wymagające. Terminal został wyposażony w nowoczesny system rolkowy do transportu palet lotniczych. Przesyłki składowane są w pomieszczeniach odpowiednio do tego przygotowanych: chłodnia o pojemności ponad 1000 m3 z regałami wysokiego składowania, mroźnia zapewni przechowanie przesyłek w stabilnej temperaturze.

- Rozpoczęliśmy naszą działalność operacyjną cargo w nowej lokalizacji przy ul. Wirażowej 29, w Warszawie. Jest to dla nas przełomowa chwila. Czekaliśmy na możliwość działania w miejscu przystosowanym do profesjonalnej obsługi ładunków wiele lat. Dziś mamy tak potrzebne narzędzia jak odpowiednia infrastruktura - mówią przedstawiciele firmy. 


Nowy terminal Cargo 2 w Warszawie, który został wyposażony w system rolkowy do transportu palet lotniczych, to jeden z najnowocześniejszych budynków tego typu w Polsce. Terminal posiada 2857 m² powierzchni magazynowej, daje możliwość wynajęcia pomieszczeń biurowych, posiada mroźnię do -24 °C oraz chłodnię z możliwością przechowywania palet lotniczych, zawiera osobne pomieszczenia do przechowywania przesyłek wartościowych (VAL), przesyłek radioaktywnych (RRY), żywych zwierząt (AVI).Redakcjagość_4c7da - Profil
gość_4c7da
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie