×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Korean Air zmienia rozkład na lato i dodaje połączenia


Linie lotnicze Korean Air opublikowały zaktualizowany na sezon letni 2019 rozkład swoich połączeń. Pojawiły się w nim także dwie nowe trasy.


Pierwsze z nowych połączeń w ofercie Korean Air to trasa z Seulu do Bostonu, na której pasażerowie będą mogli podróżować od 12 kwietnia na pokładzie boeinga 787-9. Połączenie to służyć ma wzmocnieniu współpracy południowokoreańskiego przewoźnika z liniami Delta Air Lines.
Druga nowa trasa w rozkładzie Korean Air połączy Seul z popularnym wśród turystów japońskim miastem Asahikawa na wyspie Hokkaido. Dzięki wprowadzeniu tego połączenia od 1 czerwca z częstotliwością pięciu lotów w tygodniu obsługiwanych przez boeingi 737-900ER, przewoźnik zamierza jeszcze bardziej rozwinąć swoją szeroką ofertę dla rynku japońskiego.


Poza nowymi trasami Korean Air podjął decyzję o zmianach na już istniejących. W pierwszej kolejności dostosowano czas startu lotów do Seattle, tak aby lepiej dopasować lądowanie w USA do rozkładu linii Delta i ułatwić przesiadki. Z kolei w kierunku zachodnim zdecydowano na zwiększenie częstotliwości lotów do Stambułu z czterech do pięciu tygodniowo. Warto zauważyć, że dla Koreańczyków otwiera się przez Stambuł komfortowa droga do Afryki, ponieważ do tego największego w Turcji miasta poleci też w tym roku Ethiopian Airlines. Korean Air zdecydowało również o rozdzieleniu połączenia z Seulu do Zurychu z międzylądowaniem w Zagrzebiu na dwie osobne i bezpośrednie trasy. Scalenie miało miejsce na sezon zimowy, ale z uwagi na większe zainteresowanie latem do obu tych europejskich stolic będzie można polecieć osobnymi lotami. Ostatnia zmiana w rozkładzie to przywrócenie sezonowych tras do Irkucka i Petersburga, na których Korean Air nie lata zimą, i które będą dostępne dla pasażerów odpowiednio od 22 i 28 kwietnia.

fot. mat. prasowegość_04f7c - Profil
gość_04f7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie