Korean Air zmienia rozkład na lato i dodaje połączenia

Mateusz Gałabuda - Profil Mateusz Gałabuda
27 marca 2019 09:36
3 komentarze
Linie lotnicze Korean Air opublikowały zaktualizowany na sezon letni 2019 rozkład swoich połączeń. Pojawiły się w nim także dwie nowe trasy.
Reklama

Pierwsze z nowych połączeń w ofercie Korean Air to trasa z Seulu do Bostonu, na której pasażerowie będą mogli podróżować od 12 kwietnia na pokładzie boeinga 787-9. Połączenie to służyć ma wzmocnieniu współpracy południowokoreańskiego przewoźnika z liniami Delta Air Lines.
Druga nowa trasa w rozkładzie Korean Air połączy Seul z popularnym wśród turystów japońskim miastem Asahikawa na wyspie Hokkaido. Dzięki wprowadzeniu tego połączenia od 1 czerwca z częstotliwością pięciu lotów w tygodniu obsługiwanych przez boeingi 737-900ER, przewoźnik zamierza jeszcze bardziej rozwinąć swoją szeroką ofertę dla rynku japońskiego.


Poza nowymi trasami Korean Air podjął decyzję o zmianach na już istniejących. W pierwszej kolejności dostosowano czas startu lotów do Seattle, tak aby lepiej dopasować lądowanie w USA do rozkładu linii Delta i ułatwić przesiadki. Z kolei w kierunku zachodnim zdecydowano na zwiększenie częstotliwości lotów do Stambułu z czterech do pięciu tygodniowo. Warto zauważyć, że dla Koreańczyków otwiera się przez Stambuł komfortowa droga do Afryki, ponieważ do tego największego w Turcji miasta poleci też w tym roku Ethiopian Airlines. Korean Air zdecydowało również o rozdzieleniu połączenia z Seulu do Zurychu z międzylądowaniem w Zagrzebiu na dwie osobne i bezpośrednie trasy. Scalenie miało miejsce na sezon zimowy, ale z uwagi na większe zainteresowanie latem do obu tych europejskich stolic będzie można polecieć osobnymi lotami. Ostatnia zmiana w rozkładzie to przywrócenie sezonowych tras do Irkucka i Petersburga, na których Korean Air nie lata zimą, i które będą dostępne dla pasażerów odpowiednio od 22 i 28 kwietnia.

fot. mat. prasowe
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_7c41c 2019-03-27 21:38   
gość_7c41c - Profil gość_7c41c
crystalmint - małemu dziecku też powtarzasz i jaki efekt? Taki sam, więc po co reagujesz..?
crystalmint 2019-03-27 16:26   
crystalmint - Profil crystalmint
Czy ci ludzie mają jakieś boty które automatycznie piszą komentarze o Krakowie na tych postach? Ileż można?
gość_8d018 2019-03-27 11:36   
gość_8d018 - Profil gość_8d018
Szkoda, ze na liście nie ma Gdańska Krakowa
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama