×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ethiopian Airlines uruchomi połączenie do Stambułu


Linie lotnicze Ethiopian Airlines ogłosiły, że przygotowania do uruchomienia połączenia ze Stambułem dobiegły końca. Samoloty z Etiopii do największego miasta Turcji rozpoczną loty już 1 kwietnia tego roku.


- To dla nas bardzo duża przyjemność móc rozpocząć operacje na regularnych połączeniach do Stambułu. Połączymy tym samym największe europejskie miasto przez hub w Addis Abebie z ponad 60 afrykańskimi lotniskami, na które również latamy - skomentował uruchomienie nowej trasy Tewolde GebreMariam, dyrektor generalny Ethiopian Airlines. - Turcja jest jedną z najszybciej rozwijających się młodych gospodarek, a nowe wygodne połączenie lotnicze będzie impulsem dla wzmocnienia biznesowych powiązań naszych regionów. Ponieważ realizujemy stanowczo naszą politykę rozwoju określoną w programie wzrostu Vision 2025, będziemy nadal uruchamiać nowe połączenia do różnych zakątków globu, aby jak najbardziej zbliżyć Afrykę do reszty świata - podsumował GebreMariam.


Linie lotnicze Ethiopian oferują w swojej siatce w tej chwili już 119 zagranicznych tras na pięciu kontynentach. Połączenie ze stolicy Etiopii do Stambułu będzie 19. prowadzącym do Europy. Dzięki tej trasie liczba lotów wykonywanych przez linię do europejskich miast wzrośnie do 57 tygodniowo. Ethiopian Airlines jest faktycznie w dobrej formie jeśli chodzi o rozwój i proponuje swoim pasażerom nie tylko atrakcyjną ofertę, ale też komfort na pokładzie samolotów, których średni wiek we flocie to pięć lat.

fot. mat. prasowegość_02c08 - Profil
gość_02c08
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie