Ethiopian Airlines uruchomi połączenie do Stambułu

Mateusz Gałabuda - Profil Mateusz Gałabuda
25 marca 2019 08:52
Linie lotnicze Ethiopian Airlines ogłosiły, że przygotowania do uruchomienia połączenia ze Stambułem dobiegły końca. Samoloty z Etiopii do największego miasta Turcji rozpoczną loty już 1 kwietnia tego roku.
Reklama
- To dla nas bardzo duża przyjemność móc rozpocząć operacje na regularnych połączeniach do Stambułu. Połączymy tym samym największe europejskie miasto przez hub w Addis Abebie z ponad 60 afrykańskimi lotniskami, na które również latamy - skomentował uruchomienie nowej trasy Tewolde GebreMariam, dyrektor generalny Ethiopian Airlines. - Turcja jest jedną z najszybciej rozwijających się młodych gospodarek, a nowe wygodne połączenie lotnicze będzie impulsem dla wzmocnienia biznesowych powiązań naszych regionów. Ponieważ realizujemy stanowczo naszą politykę rozwoju określoną w programie wzrostu Vision 2025, będziemy nadal uruchamiać nowe połączenia do różnych zakątków globu, aby jak najbardziej zbliżyć Afrykę do reszty świata - podsumował GebreMariam.


Linie lotnicze Ethiopian oferują w swojej siatce w tej chwili już 119 zagranicznych tras na pięciu kontynentach. Połączenie ze stolicy Etiopii do Stambułu będzie 19. prowadzącym do Europy. Dzięki tej trasie liczba lotów wykonywanych przez linię do europejskich miast wzrośnie do 57 tygodniowo. Ethiopian Airlines jest faktycznie w dobrej formie jeśli chodzi o rozwój i proponuje swoim pasażerom nie tylko atrakcyjną ofertę, ale też komfort na pokładzie samolotów, których średni wiek we flocie to pięć lat.

fot. mat. prasowe

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy