×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Delta i Korean pogłębiają partnerstwo


Delta Air Lines oraz Korean Air podpisały list intencyjny w sprawie wprowadzenia umowy joint-venture.


Wraz z nowym, pogłębionym partnerstwem, na temat którego spekulowano od pewnego czasu, obie linie lotnicze należące do przewoźników założycielskich sojuszu SkyTeam chcą mocniej współpracować na trasach pomiędzy Azją i Ameryką. Ruch ten ma poprawić siatkę połączeń i podnieść konkurencyjność obu przedsiębiorstw. 

Zgodnie z porozumieniem, Delta oraz Korean stworzą w pełni zintegrowane transpacyficzne joint-venture, w którym będą dzielić się kosztami oraz przychodami, a także wspólnie koordynować rozkład lotów, by zapewnić możliwość wygodnych przesiadek na obu kontynentach. Wspólna siatka połączeń obejmowałaby ponad 290 kierunków w Ameryce i ponad 80 kierunków w Azji. 

- Na tym joint-venture skorzystają nasi klienci, gdyż zaproponujemy im możliwości dogodnych przesiadek i rozszerzymy możliwości zarabiania mil w programach lojalnościowych. Wraz z tym porozumieniem wzmocnimy rolę portu lotniczego Incheon jako głównego międzynarodowego hubu w Północno Wschodniej Azji i wesprzemy wzrost branży lotniczej w Korei - powiedział Yang Ho Cho, prezes Korean Air.

Joint-venture musi być jeszcze zaakceptowane przez władze obu krajów. Do tego czasu obie line lotnicze będą współpracować we wprowadzeniu zapisów umowy zwiększając code-sharing oraz dostosowując programy lojalnościowe. 


fot. Delta Air Linesgość_65ac2 - Profil
gość_65ac2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie