Korean Air poleci do Włoch i Hiszpanii

3 sierpnia 2022 10:00
W pierwszych dniach września br. linia Korean Air wznowi bezpośrednie połączenia z Seulu do Rzymu i Barcelony. Przewoźnik pojawi się w obu europejskich miastach po raz pierwszy od początku globalnej pandemii.
Reklama
Linia Korean Air zapowiedziała przywrócenie bezpośrednich tras z Seulu do Rzymu i Barcelony. Ostatni raz koreański przewoźnik latał do obu europejskich miast w marcu br., lecz pandemia koronawirusa zmusiła go do wstrzymania realizacji połączeń. Jako, że bieżąca sytuacja pandemiczna i polityczna daje szansę na szybki powrót do normalności, linia Korean Air podjęła decyzję o wznowieniu rotacji do Rzymu i Barcelony. W ubiegłym miesiącu przewoźnik znów pojawił się w Wiedniu i Mediolanie.


Trasa z Seulu Incheon do Rzymu Fiumicino zostanie uruchomiona 1 września 2022 roku i będzie realizowana trzykrotnie w ciągu tygodnia (wtorek, czwartek, sobota). Rotacja do Barcelony ruszy 2 września 2022 roku z częstotliwością trzech rejsów tygodniowo (poniedziałek, środa, piątek).

- Rynek europejski odbudowuje się szybciej niż przewidywaliśmy. Gołym okiem można dostrzec szybkie odzyskanie zaufania pasażerów do zagranicznych podróży lotniczych, co bezpośrednio wpływa na popyt. Niedawno wznowiliśmy połączenia do Mediolanu i Wiednia, teraz czas na kolejne kierunki. Mam nadzieję, że niedługo będziemy w stanie przywrócić naszą pełną ofertę - przekazał Jumin Kim, dyrektor linii Korean Air.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy