×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Katowice: Nie będzie lotów do Turynu, Ellinair wznowi loty do Salonik


LOT zrezygnował z uruchomienia połączenia z Katowic do Turynu, Ellinair wznowi sezonowe loty do Salonik, zaś Ryanair zamieni port lotniczy Mediolan-Malpensa na Bergamo. Poza tym LOT i Blue Panorama Airlines zaoferują kilkanaście kierunków czarterowych.


Połączenie z Katowic do Turynu miało wystartować 29 grudnia 2018 r jednak przewoźnik nie zdecydował się na jego inaugurację.

Grecka linia lotnicza Ellinair ponownie połączy Katowice z Salonikami. Rejsy wykonywane będą sezonowo we wtorki w okresie od 29 maja br. do 9 października br. Loty będą obsługiwane przez boeinga 737-300. Z Salonik samoloty wystartują o godzinie 11:00 by w Katowicach wylądować o 12:00. W drogę powrotną udadzą się o 13:00. Lądowanie samolotu w Salonikach zaplanowano na 16:00.

Od 3 kwietnia br. Ryanair zamieni loty z Katowic do Mediolanu-Malpensa na loty z Katowic do Mediolanu-Bergamo. Połączenie będzie wykonywane dwa razy w tygodniu - w środy i niedziele. Ostatni lot na główne mediolańskie lotnisko odbędzie się 30 marca br. 

W sezonie letnim 2019 r. LOT uruchomi kilka połączeń czarterowych z Katowic, będą to następujące kierunki: Bodrum, Katania, Korfu, Girona, Kos, Mitylena, Ochryda, Rodos, Podgorica, Tirana, Tivat i Warna. 

Z kolei Blu Express (oddział włoskich Blue Panorama Airlines) zaoferuje w sezonie letnim 2019 r. następujące połączenia czarterowe z Katowic: Hurghada, Antalya, Olbia, Taba, Tirana i Warna. 

fot. mat. prasowegość_39736 - Profil
gość_39736
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie