×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ellinair poleci z Polski do Salonik i Heraklionu


Nowa linia na polskim niebie! Grecka linia lotnicza Ellinair połączy dwa polskie lotniska z Salonikami i Kretą w Grecji.


Przewoźnik poleci z Katowic i Warszawy do Salonik i do Heraklionu na Krecie. Loty wykonywane będą sezonowo od czerwca do października br. Loty na trasach do Salonik obsługiwane będą przez Airbusa A319, zaś na Kretę Boeingiem B737. Informację przekazał nam poprzez Platformę "Daj znać" użytkownik makswarych.

Z Salonik samoloty wystartują o godzinie 10:00 by w Katowicach wylądować o 10:55, a w Warszawie 11:15. W drogę powrotną udadzą się odpowiednio o 11:45 i 12:05. Lądowanie samolotu z Katowic w Salonikach zaplanowano na 14:35, z Warszawy na 15:25.

Z Krety start zaplanowano również na godzinę 10:00, lądowanie w Katowicach na 11:45 i w Warszawie na 11:55. Z Katowic samolot do Heraklionu wystartuje o 12:45, z Warszawy 12:55. Lądowanie na Krecie zaplanowano odpowiednio na 16:45 i 17:05.

Ceny biletów rozpoczynają się od 97 euro. W cenę biletu wliczony jest bagaż rejestrowany o wadze 20 kilogramów plus bagaż podręczny o wadze 5 kilogramów.

Ellinair to grecka linia lotnicza założona w lutym 2013 roku z siedzibą w Salonikach. Ellinair należy do grupy Mouzenidis. W jej skład wchodzi Mouzenidis Travel, biuro podróży o 20-letniej tradycji należące do Borysa Mouzenidisa. Jak podaje Rzeczpospolita w ubiegłym roku Theofilos Vafidis, znany w Polsce restaurator i touroperator zmienił nazwę swojego biura podróży z Hellas Travel na Mouzenidis Travel i został przedstawicielem Mouzenidis w Polsce.

fot. Ellinairgość_4196f - Profil
gość_4196f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie