×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


DHL: Specjalna pomoc dla start-upów


Firma DHL Global Forwarding uruchomiła w Berlinie specjalne centrum obsługi start-upów.


Nowa inicjatywa DHL będzie koncentrowała się na specyficznych potrzebach, z jakimi borykają się firmy rozpoczynające działalność. Centrum obsługi pomoże nowym, jak i rozwijającym się start-opom w takich obszarach jak logistyka oraz zarządzanie łańcuchem dostaw. 

- W naszym berlińskim oddziale bardzo szybko rozwija się baza klientów, którzy są start-upami o globalnym zasięgu operacji. Co jest zrozumiałe, ci klienci potrzebują pogłębionego doradztwa oraz specjalnych usług, szczególnie w początkowym etapie działalności. Dlatego właśnie wytrenowaliśmy młody zespół, który pełni rolę łącznika pomiędzy firmami wchodzącymi na rynki światowe i tradycyjnymi centrami nadawczymi. Zespół ten rozumie potrzeby obu stron, dzięki czemu będzie mógł oferować szybką i elastyczną pomoc - tłumaczy Joachim Hermansky, wiceprezydent obsługi klientów w Niemczech w DHL Global Forwarding. 


Nowe centrum obsługi doradzi w takich zagadnieniach jak prawidłowe pakowanie przesyłek czy wybór najlepszego środka transportu. Konsultanci DHL podzielą się też wiedzą na temat wymogów celnych przy eksporcie i imporcie, jak przygotować listy przewozowe oraz czy przesyłka została prawidłowo ubezpieczona. 

fot. Piotr Bożyk gość_65f6e - Profil
gość_65f6e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie