×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Adria kasuje loty z Łodzi do Amsterdamu


Adria Airways kasuje loty z Łodzi do Amsterdamu - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. Ostatni rejs odbędzie się 31 marca br.Po 31 marca nie ma możliwości rezerwowania biletów. W systemie wciąż dostępne są loty z Łodzi do Monachium. 

Loty słoweńskiej linii z Łodzi do Amsterdamu są obecnie wykonywane cztery razy w tygodniu. Połączenie zostało uruchomione pod koniec marca 2015 r., równocześnie ze startem bazy Adria Airways na lotnisku w Lublinku. Od sezonu zimowego 2015/16 częstotliwość połączeń została zmniejszona do czterech tygodniowo. Od czerwca 2016 r. do końca stycznia 2017 r. linia obsługiwała także loty z Łodzi do Paryża. 

Nie wiadomo, co likwidacja połączenia do Amsterdamu oznacza dla przyszłości bazy przewoźnika w Łodzi. 

Linie Adria Airways zostały sprywatyzowane na początku 2016 r. i wciąż przechodzą restrukturyzację. Ważnym filarem wzrostu linii była obsługa tras z Tallinna dla marki Nordica, ale od niedawna kontrakt dla estońskiego narodowego przewoźnika przejął LOT, co mocno osłabiło pozycję Adria Airways. gość_53377 - Profil
gość_53377
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie