×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Znikają loty z Łodzi do Paryża


Adria Airways oraz port lotniczy Łódź zadecydowały o czasowym odwołaniu połączeń lotniczych na trasie z Łodzi do Paryża (CDG) od 1 lutego 2017 r. - wynika z komunikatu zamieszonego na oficjalnej stronie lotniska na portalu Facebook.


Pasażerowie, którzy już kupili bilety na połączenie z lub do Paryża mogą skorzystać ze zmiany trasy na połączeniu do Paryża lub otrzymać całkowity zwrot pieniędzy za bilety. W sezonie zimowym 2016/2017 bezpośrednie loty Łodzi do Paryża były wykonywane trzy razy w tygodniu. Jak informuje lotnisko rejsy po 1 lutego br. zostaną zawieszone w związku ze słabym zainteresowaniem ze strony podróżnych. Obłożenie lotów było poniżej oczekiwań przewoźnika. 


Adria Airways w dalszym ciągu utrzymuje bezpośrednie połączenia z Łodzi do Monachium i Amsterdamu. Niewykluczone, że w przyszłości przewoźnik zwiększy częstotliwość rejsów na trasach do Monachium i Amsterdamu. Pierwszy rejs z łódzkiego lotniska do stolicy Francji odbył się 2 czerwca 2016 r. Adria Airways obsługiwały połączenie samolotami bombardier CRJ700. gość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie