×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


AeroMexico poleci do Amsterdamu


Linia AeroMexico ogłosiła uruchomienie połączenia z Meksyku do Amsterdamu. Pierwszy rejs na trasie między Meksykiem a Holandią został zaplanowany na 29 maja 2016 roku.


Rejsy między Meksykiem a Amsterdamem będą obsługiwane trzy razy w tygodniu według rozkładu (czasy lokalne):
  • AM025 Mexico City 23:55 – 18:00+1 Amsterdam (--3-5-7)
  • AM026 Amsterdam 22:35 - 4:10+1 Mexico City (1--4-6-)
Trasę obsłuży boeing B787-8 Dreamliner, który na pokład zabiera 243 pasażerów: 32 w klasie biznes (2-2-2) oraz 211 w klasie ekonomicznej (3-3-3).

//www.pasazer.com/img/images/normal/aeromexico,b787,everett(trodgers).jpg
- Aeromexico jest niezwykle dumne dodając Amsterdam do swojej europejskiej siatki połączeń. Holandia jest czwartym co do wielkości partnerem Meksyku w obrocie towarami w Unii Europejskiej, a obecnie średnio ponad 200 tys. pasażerów rocznie podróżuje pomiędzy obiema stolicami - powiedział Anko van der Werff, wiceprezes AeroMexico ds. przychodów.

- Wraz z nowym połączeniem AeroMexico będzie w stanie zaoferować wysokiej jakości usługi dla wszystkich swoich klientów podróżujących z Holandii na pokładzie naszego boeinga 787 oraz większą możliwość połączeń do głównych miast w Meksyku takich jak Guadalajara, Monterrey i Puerto Vallarta, czy w Ameryce Środkowej i Południowej np. San Jose, Kostaryka, Gwatemala lub Panama - dodał.

Jednym z kluczowych czynników w ogłoszeniu nowej trasy jest fakt, że Amsterdam jest dużym hubem SkyTeam, gdzie KLM oferuje znaczną liczbę lotów po całej Europie. Warto dodać, że AeroMexico jest członkiem i jednym z założycieli aliansu lotniczego SkyTeam, do którego należy także holenderski przewoźnik.

Fot. Tony Rodgersgość_c0d30 - Profil
gość_c0d30
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie