AeroMexico: Częściej na wybranych trasach do Europy

10 sierpnia 2016 08:20
AeroMexico od przyszłego sezonu letniego zwiększy liczbę lotów do Amsterdamu i Londynu-Heathrow. Prócz tego od końca października br. wszystkie rotacje do Madrytu linia będzie obsługiwała Dreamlinerami.
Reklama
Na trasie do stolicy Wielkiej Brytanii siódmy rejs w tygodniu pojawi się od 4 kwietnia 2017 r. Będzie on obsługiwany we wtorki (wyloty z Mexico City), a powrotny - we środy.

Z kolei połączenie do Amsterdamu zostanie wzbogacone o czwartą rotację w tygodniu od 2 kwietnia 2017 r. (loty będą startowały w poniedziałki, środy, piątki i niedziele, powrotne rozpoczną się następnego dnia). Następnie, od 4 maja 2017 r., dodane zostaną operacje we czwartki (z powrotem w piątki). Z kolei od 16 czerwca 2017 r. samoloty między stolicami Meksyku i Holandii będą latały codziennie.

Warto także dodać, że od 31 października br. do obsługi lotów do Madrytu podstawiane będą boeingi 787-8. Tym samym wszystkie trasy do Europy obsługiwane będą tylko przez Dreamlinery.

Dodatkową rotację zyska także jedna z najdłuższych tras przewoźnika: z Mexico City przez Tijuanę do Szanghaju Pu Dong. W bieżącym sezonie loty są na niej oferowane trzy razy w tygodniu. Od 2 marca 2017 r. pojawi się czwarta rotacja (wyloty z Meksyku w poniedziałki, środy, piątki i soboty), a od 17 czerwca 2017 r. - piąta (wyloty będą obsługiwane codziennie oprócz wtorków i niedziel, powrotne - następnego dnia).

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy