Aeromexico i Jet Airways z umową code share

14 czerwca 2017 14:30
Linie lotnicze Aeromexico oraz Jet Airways z Indii podpisały list intencyjny dotyczący współpracy w zakresie umów code share oraz honorowania programów lojalnościowych.
Reklama
Zgodnie z porozumieniem, obaj przewoźnicy dołączą własne numery lotów do połączeń obsługiwanych przez partnera na trasach pomiędzy Indiami i Meksykiem, realizowane poprzez wspólne bazy w Europie, na przykład przez Londyn-Heathrow.

Na początku linie lotnicze Jet Airways dodadzą swój numer lotów do połączeń Aeromexico pomiędzy Londynem Heathrow i Mexico City, natomiast meksykański przewoźnik umieści swoje numery lotów na połączeniach pomiędzy Londynem i Delhi oraz Bombajem obsługiwanych przez Jet Airways.


- Jesteśmy zachwyceni mogąc ogłosić nasze partnerstwo z Aeromexico, które znacząco rozszerzy międzynarodowy zasięg obu linii lotniczych, wzmacniając korzyści dla wszystkich naszych pasażerów. Jesteśmy pewni, że to nowe porozumienie pobudzi ruch turystyczny oraz biznesowy pomiędzy Indiami i Meksykiem - powiedział Naresh Goyal, przewodniczący i założyciel Jet Airways.

- Z olbrzymią przyjemnością porozumieliśmy się w sprawie tego partnerstwa code share z Jet Airways, które zbuduje nowe mosty i jeszcze wygodniej połączy Meksyk z Indiami. To osiągnięcie jest manifestem naszej woli by ciągle oferować nowe kierunki naszym pasażerom. Także dzięki tworzeniu połączeń z tak ważnym krajem jak Indie, Aeromexico tworzy nowe więzy kulturowe oraz przyczynia się do wymiany turystycznej pomiędzy naszymi narodami - powiedział Andrés Conesa, prezes Aeromexico.


Zgodnie z porozumieniem, linie lotnicze będą współpracowały w sprawie wzajemnego honorowania programów lojalnościowych.

Porozumienie musi zostać zaakceptowane przez władze obu krajów i zgodnie z planem wejdzie w życie pod koniec roku.

fot. Aeromexico, Jet Airways

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy