×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Aeromexico i Jet Airways z umową code share


Linie lotnicze Aeromexico oraz Jet Airways z Indii podpisały list intencyjny dotyczący współpracy w zakresie umów code share oraz honorowania programów lojalnościowych.Zgodnie z porozumieniem, obaj przewoźnicy dołączą własne numery lotów do połączeń obsługiwanych przez partnera na trasach pomiędzy Indiami i Meksykiem, realizowane poprzez wspólne bazy w Europie, na przykład przez Londyn-Heathrow. 

Na początku linie lotnicze Jet Airways dodadzą swój numer lotów do połączeń Aeromexico pomiędzy Londynem Heathrow i Mexico City, natomiast meksykański przewoźnik umieści swoje numery lotów na połączeniach pomiędzy Londynem i Delhi oraz Bombajem obsługiwanych przez Jet Airways. 


- Jesteśmy zachwyceni mogąc ogłosić nasze partnerstwo z Aeromexico, które znacząco rozszerzy międzynarodowy zasięg obu linii lotniczych, wzmacniając korzyści dla wszystkich naszych pasażerów. Jesteśmy pewni, że to nowe porozumienie pobudzi ruch turystyczny oraz biznesowy pomiędzy Indiami i Meksykiem - powiedział Naresh Goyal, przewodniczący i założyciel Jet Airways. 

- Z olbrzymią przyjemnością porozumieliśmy się w sprawie tego partnerstwa code share z Jet Airways, które zbuduje nowe mosty i jeszcze wygodniej połączy Meksyk z Indiami. To osiągnięcie jest manifestem naszej woli by ciągle oferować nowe kierunki naszym pasażerom. Także dzięki tworzeniu połączeń z tak ważnym krajem jak Indie, Aeromexico tworzy nowe więzy kulturowe oraz przyczynia się do wymiany turystycznej pomiędzy naszymi narodami - powiedział Andrés Conesa, prezes Aeromexico.


Zgodnie z porozumieniem, linie lotnicze będą współpracowały w sprawie wzajemnego honorowania programów lojalnościowych. 

Porozumienie musi zostać zaakceptowane przez władze obu krajów i zgodnie z planem wejdzie w życie pod koniec roku.

fot. Aeromexico, Jet Airwaysgość_92933 - Profil
gość_92933
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie