×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko Zagrzeb (ZAG)


Zagreb Arpt
Główny port lotniczy Chorwacji, położony w dzielnicy Pleso, 17 km od Zagrzebia, stolicy kraju. Hub oraz lotnisko tranzytowe dla Croatian Airlines (OU). Posiada ILS III. Terminal niestety stary, mały i ciasny oraz mało zmodernizowany. Brakuje punktów gastronomicznych. Daleko odbiega wizerunkiem od dużych terminali europejskich.

  • Okazje z Polski na lotnisko Zagrzeb (ZAG)

Zarezerwuj hotel w pobliżu lotniska Zagrzeb


Jak dojechać na lotnisko Zagrzeb?


Samochodem:
Samochodem wyszukując w urządzeniu nawigacyjnym: Zagreb Airport, Pleso bb, HR - 10 150 Zagreb. Należy poruszać się drogą nr 30. W pobliżu znajduje się autostrada A3 (E70).

Kolej/Metro:
Należy dojechać pociągiem do głównej stacji w Zagrzebiu (Glavni kolodvor). Następnie tramwajem nr 2 lub 6 na dworzec autobusowy (Autobusni kolodvor), skąd autobusy narodowego przewoźnika (Croatia Airlines Bus Terminal) od 4.00 do 20.00 co 30 minut dowiozą nas na lotnisko. Natomiast odjazdy z lotniska w stron? centrum, również co 30 min, od 7.00 do 20.00

Autobusem:
Z dworca autobusowego (Autobusni kolodvor) autokarem narodowego przewoźnika Croatia Airlines, który kursuje od 4.00 do 20.00 co 30 minut. Cena przejazdu w jedną stronę ok. 30 Kn.

Taxi:
Dojazd taksówką jest dosyć drogi, 16 Kn na start, 6 Kn za kilomter oraz 42 kn za godzinę postoju.

Wypożycz auto na lotnisku ZagrzebZalety: Nowy terminal. lotnisko wygodne i dobrze zorganizowane.
Wady: Brak
10

/10

21/06/2018 22:58,  

Powiązane wiadomości
Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie