×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia lotnicza TuiFly (X3)


TuiFly

Zarezerwuj hotel


Wypożycz auto


Zalety: Nie zauważyłem.
Wady: Totalne naciąganie pasażera na wszystko. Brak posiłku w czasie 5 godzin lotu - można kupić za 6 euro. Szczytem wszystkiego jest to że odprawiając się z rodziną trzyosobową czyli ja, żona i nasz czterolatek i przy pustym w połowie samolotem miejsca są automatycznie przydzielane tak że nie siedzi się razem. Oczywiście za ręczną zmianę miejsca żeby siedzieć razem trzeba zapłacić 16 Euro. Totalne i jawne złodziejstwo. Jeżeli będę miał możliwość to nigdy już nie polecę TuiFly. Odradzam innym.
1

/10

07/07/2015 23:30,  
Zalety: Tanie bilety, jedyna linia z którą można dolecieć na Boa Vista, miły personel pokładowy, pomimo że low-cost to jedzenie na pokładzie, co mnie bardzo miło zaskoczyło, samolot super nowy 737 wygodny i dużo miejsca na nogi, podczas lotu 3 razy pani pytała się czy podać coś do picia, czysto i na czas, sprawny boarding i bezproblemowa rezerwacja biletów na stronie www, dobre godziny lotów w ciągu dnia. Polecam!
Wady: nie ma
10

/10

10/04/2015 23:34,  
Zalety: Kiedys lecialam z kolezanka ktora mieszka w Niemczech z Frankfurtu na wakacje do Hiszpanii (Jerez). Bardzo mily personel, loty na czas, bardzo czysty i wygodny 737-800 na pokladzie byl catering za darmo choc to charter. Bardzo dobry przewoznik.
Wady: -
10

/10

08/03/2015 22:37,  

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie