TUI uruchomi połączenie z Londynu do Meksyku

Mateusz Gałabuda - Profil Mateusz Gałabuda
14 listopada 2018 09:00
Największe na świecie biuro podróży TUI posiadające własną linię lotniczą ogłosiło uruchomienie w przyszłym roku bezpośredniego połączenia z londyńskiego Gatwick do meksykańskiego Los Cabos. Trasa będzie dostępna w europejskim sezonie zimowym od jesieni przyszłego roku.
Reklama

TUI jest w tej chwili liderem rynku w Meksyku z bezpośrednimi lotami do Cancun i Puerto Vallarta. Nowe połączenie z Londynu będzie jedynym dostępnym dla podróżnych z Wielkiej Brytanii. Samoloty z Gatwick do Los Cabos polecą dwa razy w tygodniu od października 2019.

- Jako lider meksykańskiego rynku jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy naszym klientom zaoferować unikatowy pakiet destynacji w skład którego poza nowym połączeniem wchodzą też nasze starsze propozycje, czyli Puerto Vallarta i Cancun. - powiedział Mark Hall, dyrektor ds. produktów i destynacji w TUI UK & Ireland. - Zdajemy sobie sprawę z tego, że dodanie do naszej siatki tak inspirującego i modnego miejsca jak Los Cabos zachęci do skorzystania z naszej oferty nie tylko tych, którzy znają Meksyk, ale i nowe osoby, które jeszcze nigdy nie podróżowały w tamtym kierunku. Jesteśmy dumni z faktu, że możemy oferować klientom coraz większy wybór i elastyczność, a także pomagać Brytyjczykom znajdować szczęście w podróżowaniu - dodał.


- Jesteśmy zaszczyceni, że TUI będzie pierwszym przewoźnikiem oferującym bezpośredni lot z Los Cabos do Europy, szczególnie do Wielkiej Brytanii - powiedział Rodrigo Esponda Cascajares, dyrektor zarządzający Biura Turystyki w Los Cabos. - Otrzymamy teraz możliwość zaprezentowania szerszej grupie turystów naszego unikalnego, zróżnicowanego i niezwykle wyrafinowanego regionu Los Cabos. Jesteśmy wdzięczni za to partnerstwo, które zostało zawarte pomiędzy TUI, a naszymi europejskimi współpracownikami z 110PERCeb Ltd. Jesteśmy przekonani o jego przyszłym sukcesie - dodał.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama