×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


TUI uruchomi połączenie z Londynu do Meksyku


Największe na świecie biuro podróży TUI posiadające własną linię lotniczą ogłosiło uruchomienie w przyszłym roku bezpośredniego połączenia z londyńskiego Gatwick do meksykańskiego Los Cabos. Trasa będzie dostępna w europejskim sezonie zimowym od jesieni przyszłego roku.TUI jest w tej chwili liderem rynku w Meksyku z bezpośrednimi lotami do Cancun i Puerto Vallarta. Nowe połączenie z Londynu będzie jedynym dostępnym dla podróżnych z Wielkiej Brytanii. Samoloty z Gatwick do Los Cabos polecą dwa razy w tygodniu od października 2019.

- Jako lider meksykańskiego rynku jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy naszym klientom zaoferować unikatowy pakiet destynacji w skład którego poza nowym połączeniem wchodzą też nasze starsze propozycje, czyli Puerto Vallarta i Cancun. - powiedział Mark Hall, dyrektor ds. produktów i destynacji w TUI UK & Ireland. - Zdajemy sobie sprawę z tego, że dodanie do naszej siatki tak inspirującego i modnego miejsca jak Los Cabos zachęci do skorzystania z naszej oferty nie tylko tych, którzy znają Meksyk, ale i nowe osoby, które jeszcze nigdy nie podróżowały w tamtym kierunku. Jesteśmy dumni z faktu, że możemy oferować klientom coraz większy wybór i elastyczność, a także pomagać Brytyjczykom znajdować szczęście w podróżowaniu - dodał.


- Jesteśmy zaszczyceni, że TUI będzie pierwszym przewoźnikiem oferującym bezpośredni lot z Los Cabos do Europy, szczególnie do Wielkiej Brytanii - powiedział Rodrigo Esponda Cascajares, dyrektor zarządzający Biura Turystyki w Los Cabos. - Otrzymamy teraz możliwość zaprezentowania szerszej grupie turystów naszego unikalnego, zróżnicowanego i niezwykle wyrafinowanego regionu Los Cabos. Jesteśmy wdzięczni za to partnerstwo, które zostało zawarte pomiędzy TUI, a naszymi europejskimi współpracownikami z 110PERCeb Ltd. Jesteśmy przekonani o jego przyszłym sukcesie - dodał.gość_4f30e - Profil
gość_4f30e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie