×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


TUI: Chrzest pierwszego 737 MAX na Teneryfie


Linie lotnicze TUI ochrzciły w poniedziałek (23.04) pierwszego boeinga 737 MAX 8 o numerach rejestracyjnych OO-MAX. Ceremonia odbyła się na lotnisku na Teneryfie.


Wyspy Kanaryjskie to jeden z najważniejszych regionów wakacyjnych dla TUI i jego pasażerów z Europy. Pierwszy z 72 nowych samolotów przewoźnika zyskał przydomek "Tenerife Alegria". W ceremonii wziął udział Gunther Hoffman, dyrektor zarządzający TUI fly Benelux.


Matką chrzestną samolotu została Michelle Alonso Morales, 24-letnia pływaczka urodzona na Teneryfie, która była dwukrotnie mistrzem paraolimpijskim, mistrzem świata oraz Europy. Maszyna została ochrzczona wodą ze strumienia z Teide, najwyższej góry Hiszpanii. Świadectwo chrztu oprócz Hoffmana i Morales podpisał także burmistrz Tenerfy Jose Domingo Regalado Gonzalez.

TUI jest obecne na Teneryfie od ponad 30 lat. Dziś wyspa jest jednym z największych i najbardziej popularnych regionów wypoczynkowych dla naszych gości z całej Europy. Nasza firma hotelarska RIU i nasze marki hotelowe TUI Sensatori i TUI Sensimar posiadają obiekty na tej wyspie, a wielu naszych pracowników również tu pracuje i mieszka - powiedział Gunther Hoffman, dyrektor zarządzający TUI fly Benelux.

fot. TUIgość_a0819 - Profil
gość_a0819
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie