Linia lotnicza KLM (KL)

Lotnisko  Linia lotnicza KLM (KL) 6.9 Linie lotnicze KLM są jedną z największych linii lotniczych świata. W maju 2004 roku KLM i Air France podjęły decyzję o stworzeniu jednej wiodącej na rynku europejskiej grupy lotniczej. Należą również do aliansu lotniczego SkyTeam. Głównym portem jest Amsterdam-Schiphol.

Zarezerwuj hotel

Wypożycz auto

Conrad 29/06/2022 10:22   
1 Zalety: Wystartowali i wylądowali

Wady: lot WAW - AMS - SIN - DPS i powrót . Bardzo niski komfort podróży . Samolot 777- 300 ER stary , system rozrywki prymitywny, jakość muzyki kiepska w słuchawkach słychać tylko szumy. Po starcie z AMS do SIN załoga życzyła nam przyjemnego lotu przez Altantyk. System pokładowy z awarią pomimo kilku prób zakończył się całkowitym wyłączeniem i przez cały 12 godzinny lot nie wiedzieliśmy gdzie aktualnie znajduje się samolot i kiedy będzie lądowanie. Posiłki można powiedzieć , że były . Bez rewelacji. Napoje oprócz wody limitowane. Brak możliwości zakupu na pokładzie dodatkowych napoi. W Singapurze wysadzono nas z samolotu i odprawiono ponownie zabierając wszystkie napoje i płyny . Godzinny pobyt w bardzo małym pomieszczeniu w oczekiwaniu na następy lot około 200 pasażerów : pozbawiono nas możliwości korzystania z toalety i zakupu napoi. Masakra . W samolocie w nocnym 12 godzinnym locie nie przewidziano poduszek pod głowę. Personel przez cały lot mało widoczny i nie aktywny. Mógłbym tak długo ale następne loty nie będą już KLM ..
krako 30/04/2022 09:36   
1 Zalety: Obsługa miła, dobry catering, kapitan wyszedł rozmawiać z pasażerami

Wady: KLM jest najgorszą linią lotniczą z jaką miałem do czynienia. Od stycznia tego roku miałem wykupiony lot na trasie Wrocław - Amsterdam - Nowy Jork. Zacznijmy od tego, że samolot we Wrocławiu spóźnił się o godzinę. Gdy w końcu nas wpuszczono na pokład, trzeba było zaczekać łaskawie kolejną godzinę. Po doleceniu do Holandii okazało się że połowie pasażerów lot numer 2 przepadł. Na 70 osób czekających na jakąkolwiek pomoc obsługiwała jedna osoba. Po przebukowaniu lotu do NY, KLM kazał mi na własną rękę znaleźć nocleg. Po 3 godzinach spędzonych na lotnisku wielkości czterech galerii handlowych udało się wszystko załatwić. Oprócz wielkiego stresu musiałem wydać 1500 zł na hotel, transport oraz ponowne testy na covid 19. KLM załatwiło mi horror życia. Jeśli pieniądze za hotel, transport i testy zostaną mi zwrócone wraz z nawiązką oraz darmowym przebukowaniem lotu z NY przez to, że przepadł mi ważny dzień - to usunę tą opinię...
sivy400 22/07/2021 18:36   
1 Zalety: Brak

Wady: Przybyłem na lotnisko 3 godziny przed wylotem z bagażem podręcznym, ponieważ miałem problem z odprawieniem się online. Skierowano nas do automatu gdzie nie udalo sie odprawic. Następnie ustawiono nas w kolejce, w której stałem z dzieckiem i babcia godzinę. Przy okienku okazało się że bilet dziecka jest nieważny jedyna opcja to kupić nowy bilet (300 Euro). Po kolejnej godzinie udało się kupić bilet ale arogancka holenderka stwierdzila ze nie mozemy sie odprawic jednak po kilku pytaniach dlaczego, stwierdziła ze jednak mozna... kompetentność na poziomie zero !! Za to poinformowano nas że pomimo zaszczepionych dorosłych dziecko będzie musiało być na kwarantannie (lot do Polski) co nie jest prawda. Obsluga KLM Amsterdam to totalne dno nawet arogancka holenderkaz KLM miala pretensje ze nie potrafi wymówić Wrocław... nigdy więcej KLM !!! Latałem różnymi liniami po Europie, Stanach, Azji i Nowej Zelandii i nigdy z czyms takim sie nie spotkalem nota 1 to za dużo... oczywiście sprint na samolot jakims cudem sie udal. Dodać jeszcze można koszty parkingu P1 Schiphol około 20 Euro za 3h.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy