×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Linia Air Berlin rozczarowana decyzjąDziś (8.05) linia Air Berlin wyraziła wielkie rozczarowanie w związku z informacją, że nowe lotnisko im. Willy'ego Brandta w Berlinie nie zostanie otwarte 3 czerwca. Jednak oczywiste jest również to, że dla Air Berlin bezpieczeństwo pasażerów to najwyższy priorytet.

- Musimy obejść zmianę planu, który stawia przed nami ogromne wyzwanie. Przedstawia on ogromne problemy logistyczne dla wszystkich zainteresowanych, a także może spowodować dodatkowe koszty, które nie zostały jeszcze obliczone - powiedział Hartmut Mehdorn, prezes Air Berlin.Nowy hub Air Berlin został zaprojektowany w taki sposób, że samoloty przewoźnika będą lądować w Berlinie w systemie sześciu fal każdego dnia. Dzięki temu pasażerowie linii będą mogli się przesiąść i kontynuować swoje loty w bardzo krótkim czasie. System ten jest dokładnie dostosowany do warunków nowego lotniska im. Willy'ego Brandta i nie może zostać uruchomiony w obecnym hubie przewoźnika - porcie lotniczym Berlin-Tegel.

W ubiegły piątek zarząd linii wizytował nowe lotnisko lecz nic wtedy nie wskazywało, że port lotniczy nie zostanie otwarty w podanym terminie.

- Planujemy omówić nową sytuację z zarządem lotniska. Będziemy informować na bieżąco naszych pasażerów o rozwiązaniach tej sytuacji - dodał Mehdorn.

Piotr Bożyk
Fot. Air Berlin


gość_a8f80 - Profil
gość_a8f80
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie