×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air Berlin Turkey już od 1 listopada
1 listopada 2011 roku Air Berlin Turkey rozpocznie swoją działalność. Nowa marka niemieckiego przewoźnika będzie obsługiwała loty z Antalyi do kilku miast Niemiec. Partnerem Air Berlin w tym przedsięwzięciu jest turecki przewoźnik - Pegasus Airlines. W początkowej fazie działalności przewoźnicy przeznaczą do obsługi rejsów czarterowych dwa Boeingi 737-800. Samoloty będą posiadać własne logo, zawierająca słowo "Turkey" napisane kursywą tuż nad napisem Air Berlin.

- Wraz z Air Berlin Turkey wprowadzamy nowy produktu na rynek, który bardzo nas umacnia na tureckim rynku przewozów czarterowych. Nasza nowa linia rozpoczyna działalność wraz z sezonem zimowym. Jednak w sezonie letnim rozszerzymy naszą działalność. W wakacje 2012 roku planujemy, aby rejsy czarterowe obsługiwała flota sześciu samolotów 737-800 - powiedział Detlef Altmann, dyrektor ds. marketingu w Air Berlin.Pierwszy rejs Air Berlin Turkey odbędzie się we wtorek (1.11) na trasie Antalya - Stuttgart. Na wakacje, na Riwierę Turecką polecimy z 14 niemieckich miast: Stuttgartu, Bremy, Düsseldorfu, Frankfurtu, Lipska, Norymbergi, Paderborn, Hamburga, Drezna, Monachium, Kolonii, Hanoweru, Erfurtu oraz Münster/Osnabrück.

- Wykonaliśmy kolejny ważny krok w kierunku zacieśnienia współpracy na linii Air Berlin - Pegasus Airlines. Od września na wybranych trasach obowiązuje nas umowa code-share. Będziemy łączyć nasze siły w Antalyi zapewniając więcej możliwości dla naszych klientów i jednocześnie przyczyniać się do wzrostu ruchu turystycznego między Turcją i Niemcami - powiedział Guliz Ozturk, wiceprezes Pegasus Airlines.

Serwis pokładowy oraz wnętrze floty niczym nie będzie różnić się od standardów Air Berlin. Miejsca w samolocie sprzedawane będą głównie za pośrednictwem biur podróży, jednak na każdym rejsie pozostanie kilka dostępnych dla indywidualnych rezerwacji poprzez strony przewoźników. Oprócz partnerstwa czarterowego, Air Berlin i Pegasus Airlines pozostają we współpracy marketingowej od 2009 roku. Obie linie we wrześniu 2011 podpisały umowę code-share na wybrane trasy w swojej ofercie.

Piotr Bożyk
Fot. Ilgaz DEGERgość_0ee29 - Profil
gość_0ee29
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie