×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lutowe wyniki we WrocławiuPonad 90 tysięcy pasażerów obsłużyło w lutym wrocławskie lotnisko. Ruch pasażerski wzrósł w porównaniu do lutego 2010 roku o 2,9%.

Największy wzrost w lutym 2011 roku zanotowały we Wrocławiu tradycyjne linie lotnicze, obsługujące połączenia międzynarodowe. W porównaniu do sytuacji sprzed roku na takich trasach podróżowało prawie 11% pasażerów więcej niż przed rokiem.

Taki przyrost to dobra informacja dla tradycyjnych linii, które planują albo już zdecydowały się na ekspansję we Wrocławiu – podkreśla Jarosław Sztucki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Portu Lotniczego Wrocław. Przykładem może być tutaj linia SAS, która 2 maja otwiera połączenie z Wrocławia do Kopenhagi.

Tanie linie lotnicze zanotowały w lutym 2011 r. wzrost na poziomie 8,4% w odniesieniu do lutego 2010 r. W sumie z wrocławskiego lotniska skorzystało w lutym 93,7 tys. pasażerów. Port Lotniczy Wrocław zanotował w drugim miesiącu roku 1517 operacji lotniczych.

Największą popularnością cieszyły się loty do Wielkiej Brytanii, a dalszej kolejności destynacje niemieckie oraz rejsy do Warszawy i Irlandii.Reklama


Booking.com
gość_7818e - Profil
gość_7818e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie