Grudniowa promocja milowa Air France i KLM

Marek Stus - Profil Marek Stus
01 grudnia 2020 17:47
Linie Air France i KLM ogłosiły nowe kierunki dostępne w promocyjnych stawkach milowych dla członków programu lojalnościowego Flying Blue.
Reklama

W ramach cyklicznej akcji "Promo Awards" pojawia się możliwość zarezerwowania biletów w stawkach o 25-50% niższych od standardowych obowiązujących na danej trasie w programie Flying Blue. Aktualna odsłona promocji dotyczy podróży od 1 lutego do 31 maja 2021 roku, a rezerwacji w jej ramach można dokonywać do końca bieżącego miesiąca.

W bieżącej edycji promocją objęte są wybranej loty europejskie, w tym bezpośrednie połączenia z Warszawy do Paryża i Amsterdamu oraz rejsy w klasie ekonomicznej z Europy na Karaiby (Curacao, Fort de France, Pointe-a-Pitre), oraz na Reunion i Polinezję Francuską. Pełny wykaz kierunków i stawek milowych w aktualnej edycji "Promo Awards" znajduje się tutaj.


W przypadku lotów europejskich ceny biletów w promocji zaczynają się od 5625 mil i ok. 10 euro opłat oraz podatków, zaś na trasach transatlantyckich od 18375 mil i 77 euro.

Decydując się na rezerwację przelotu warto wcześniej sprawdzić aktualne ograniczenia obowiązujące w przypadku podróży do wybranego miejsca docelowego.

Bilety rezerwowane za mile w promocyjnych stawkach podlegają obecnie następującym zasadom:
  • Rezerwacji można dokonywać wyłącznie na stronie Air France lub KLM, nie jest dostępna w innych kanałach rezerwacyjnych
  • Liczba miejsc na danej trasie jest ograniczona
  • Bilety są niezwracalne, ale możliwe jest dokonywanie zmian w datach podróży zgodnie z obecną polityką wprowadzoną przez obu przewoźników z uwagi na ograniczenia epidemiologiczne
  • Przerwa w podróży (stopover) nie jest dopuszczalna
  • Można rezerwować bilety w jedną lub w obie strony
  • Promocyjne stawki dotyczą podróży w klasach ekonomicznej, ekonomicznej premium lub biznes, w zależności od wybranej trasy i dostępności miejsc

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama