Wraca poniedziałkowa promocja milowa LOT-u

Marek Stus - Profil Marek Stus
15 czerwca 2020 12:03
Po przerwie spowodowanej zawieszeniem lotów rozkładowych Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły nową edycję promocji milowych. W jej ramach można skorzystać z obniżonych stawek na wybranych rejsach krajowych.
Reklama
Cykliczna promocja "najMILszy poniedziałek" jest przeznaczona dla członków programu Miles&More. Przed wybuchem pandemii polski przewoźnik udostępniał co dwa tygodnie na swojej stronie listę rejsów krajowych i międzynarodowych, które objęte były niższymi stawkami milowymi. Obecnie promocja wraca po ponad trzymiesięcznej przerwie.

W bieżącej edycji trwającej do 26.06 można wymieniać mile na przeloty na wybranych trasach krajowych. Oferta jest na razie skromna i dostosowana do bieżącej oferty LOT-u - dostępne są loty z Warszawy do Krakowa, Poznania i Rzeszowa.

Rezerwując w promocji rejsy krajowe na przelot w jedną stronę należy przeznaczyć 5 tys. mil, a na bilet powrotny o 2 tys. mil więcej. Pasażerowie korzystający z promocji zobowiązani są ponadto do opłacenia podatków i opłat obliczanych indywidualnie dla każdego biletu w zależności od wybranej trasy. Ich kwota wynosi kilkadziesiąt złotych w przypadku podróży w jedną stronę.


W promocji ""najMILszy poniedziałek" obowiązują następujące zasady dokonywania rezerwacji:
  • Bilety mogą być zamówione wyłącznie telefonicznie pod numerem: (22) 5 777 222 lub pod numerem dedykowanym kartom statusowym w godzinach od 9 do 18.
  • Nie ma możliwości zwrotu lub zmiany biletu - w razie jego niewykorzystania mile użyte w trakcie rezerwacji przepadają.
  • Nie obowiązują zniżki dla dzieci i promocja Companion award dla członków programu o statusie Senator lub HON Circle
  • Promocyjne stawki są przeznaczone uczestników programu zarejestrowanych na rynku polskim
  • Promocją objęte są konkretne rejsy wskazane przez przewoźnika
  • Liczba miejsc dostępnych w promocji jest ograniczona
  • Podatki i opłaty można uiścić wyłącznie kartą kredytową

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy