×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


IHG PointBreaks: Koniec popularnej promocji hotelowej?


Wiele wskazuje na to, że sieć hotelowa IHG nie zamierza kontynuować swojej popularnej promocji PointBreaks. Pozwała ona uczestnikom programu lojalnościowego IHG Rewards Club na rezerwowanie pobytów w atrakcyjnych stawkach punktowych.


Promocja PointBreaks była ogłaszana kilka razy w roku regularnie od ponad 12 lat. Polegała na publikowaniu listy hoteli należących do różnych brandów IHG z możliwością dokonywania w nich rezerwacji w bardzo atrakcyjnych stawkach punktowych. 

Historycznie we wszystkich obiektach można było nocować za jedyne 5 tys. punktów. Dawało to świetny stosunek ceny do jakości niektórych hoteli, zwłaszcza InterContinentali i Crowne Plaza. Dwa lata temu zasady akcji PointBreaks zostały zmodyfikowane - w miejsce stałej stawki promocyjnej wprowadzono trzy nowe: 5 tys., 10 tys. i 15 tys. punktów. Mimo tego nadal można było w każdej kolejnej odsłonie znaleźć interesujące hotele za znacznie mniejszą liczbę punktów od standardowo dostępnych noclegów-nagród w programie IHG Rewards Club. Przykładowo w bieżącej promocji ogłoszonej pod koniec października i obowiązującej do jutra (31.01) bierze udział 178 hoteli, a stawki w niektórych z nich są przecenione aż o 50-60 proc. 


IHG nie opublikował nowej listy hoteli na kolejny okres promocyjny, który zgodnie z dotychczasowym zwyczajem powinien rozpocząć się w najbliższą sobotę (1.02). Z oświadczenia sieci IHG przesłanego na prośbę portalu LoyaltyLobby można niestety wywnioskować, że promocja nie będzie kontynuowana. 

- Obecnie nie planujemy nowej promocji IHG Rewards Club PointBreaks. Nasi goście mogą jednak skorzystać z naszych aktualnych ofert, w tym City Lights oraz promocji karty kredytowej Premier IHG Rewards Club Premier. W nadchodzących tygodniach będziemy mogli podzielić się szczegółami naszych kolejnych promocji - stwierdza przedstawiciel IHG. 

Jeśli oznacza to całkowitą rezygnację przez IHG z popularnej od lat promocji PointBreaks to bez wątpienia jest to zła wiadomość dla wszystkich lojalnych klientów sieci. Znacząco zmniejsza się bowiem przez to możliwość korzystnego wydawania zgromadzonych w programie punktów oraz rezerwowania noclegów w bardzo atrakcyjnych stawkach. gość_d4b24 - Profil
gość_d4b24
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie