×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa i Austrian zawróciły swoje dzisiejsze rejsy do Teheranu


Ze względu na narastające podejrzenia o zestrzeleniu ukraińskiego boeinga 737-800, dziś (09.01) Lufthansa i Austrian zawróciły swoje samoloty zmierzające do Teheranu.


Lot LH 600, obsługiwany dziś przez airbusa A330-300 o znakach rejestracyjnych D-AIKS, wystartował z Frankfurtu z czterogodzinnym opóźnieniem, o 17:53 (czas lokalny). Po dwóch godzinach lotu, maszyna, znajdująca się wtedy nad Bukaresztem, zawróciła w stronę największego niemieckiego lotniska i o 21:35 bezpiecznie wylądowała w swoim porcie macierzystym.

Podobna sytuacja nastąpiła w przypadku samolotu Austriana. Wykonujący dzisiejszy rejs OS 871, airbus A320 o znakach rejestracyjnych OE-LBN, wystartował z Wiednia o 18:57 i po przeszło godzinie lotu wylądował w stolicy Bułgarii - gdzie miał zaplanowane międzylądowanie. Maszyna nie kontynuowała jednak rejsu zgodnie z planem - po ponownym wzbiciu się w powietrze skierowała się z powrotem do austriackiej stolicy, w której powinna lada moment wylądować.

gość_43197 - Profil
gość_43197
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie