Korzystne zmiany w programie Hilton Honors

Marek Stus - Profil Marek Stus
10 stycznia 2020 11:30
Klientów sieci Hilton czeka kilka korzystnych zmian w programie lojalnościowym pozwalającym na gromadzenie punktów za noclegi i usługi oferowane przez hotele.
Reklama

Modyfikacje wprowadzone w programie Hilton Honors pozwolą na zwiększenie liczby punktów naliczanych na konta jego członków za niektóre typy rezerwacji. Dotyczą one wszystkich pobytów realizowanych od 9 stycznia br.

Poniżej prezentujemy zmienione zasad programu:
  • Członkowie programu otrzymają punkty za rezerwację czterech pokoi równocześnie w tym samym hotelu, a nie dwóch, jak dotychczas. Pozwoli to na zmaksymalizowanie korzyści płynących z pobytów rodzinnych lub ze znajomymi, w trakcie których jedna rezerwacja obejmuję większą liczbę pokoi.
  • Zniesiony zostanie obowiązujący dotąd limit 100 tys. punktów podstawowych za jeden pobyt bez względu na faktycznie wydaną kwotę w hotelu. Na zmianie tej mogą skorzystać osoby organizujące w hotelach większe imprezy lub planujących pobyty w ultra drogich resortach, które pociągają za sobą jednorazowy wydatek wyższy od równowartości 10 tys. dolarów.
  • Punkty będą naliczane za wszystkie usługi i posiłki zamawiane w każdym hotelu sieci bez względu na jego przynależność do danej marki. Oznacza to możliwość uzyskania dodatkowych punktów np. za lunch czy zakupy w hotelowych sklepie w takich obiektach jak Hampton by Hilton, Home2 Suites by Hilton, Homewood Suites by Hilton i Tru by Hilton. Dotąd dodatkowe wydatki w tych hotelach nie uprawniały do otrzymania punktów.
Hilton Worldwide to jedna z największych sieci hotelowych na świecie, która obecnie posiada blisko 5800 obiektów w 113 krajach funkcjonujących pod 17 markami. W Polsce dostępne są 22 hotele tej sieci zlokalizowane w Gdańsku, Kaliszu, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Oświęcimiu, Poznaniu, Rzeszowie, Świnoujściu, Warszawie oraz Wrocławiu.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama