Poniedziałkowa promocja milowa LOT-u

Marek Stus - Profil Marek Stus
16 grudnia 2019 15:39
2 komentarze
W kolejnej w tym miesiącu edycji promocji milowej Polskich Linii Lotniczych LOT można skorzystać z obniżonych stawek milowych za przeloty na wybranych trasach azjatyckich, europejskich i krajowych.
Reklama
Cykliczna promocja "najMILszy poniedziałek" jest przeznaczona dla członków programu Miles&More. Polski przewoźnik udostępnia co dwa tygodnie na swojej stronie listę rejsów, które objęte są niższymi od standardowych stawkami milowymi.

W bieżącej edycji trwającej do 28.12.2019 można wymieniać mile przede wszystkim na przeloty w klasie ekonomicznej na trasachz Warszawy do Kazachstanu i Libanu, a także wielu rejsach europejskich i krajowych. Wprawdzie tym razem nie przewidziano żadnych tras długodystansowych w promocji, ale godna uwagi jest możliwość skorzystania z okazyjnych stawek milowych na loty europejskie, zwłaszcza że dotyczą one tym razem "gorącego", a więc i zwykle drogiego okresu świąteczno-noworocznego. Ciekawą propozycję stanowią m.in. loty z Warszawy do Wenecji, Nicei czy Bukaresztu. Osoby poszukujące cieplejszego klimatu w tym czasie mogą z kolei skusić się na sylwestrową podróż do Bejrutu.


Na trasach europejskich obowiązują stawki 7 i 10 tys., do Libanu odpowiednio 10 i 15 tys., a do Kazachstanu 20 i 35 tys. mil. Nieco tańsze są rejsy krajowe - na przelot w jedną stronę trzeba przeznaczyć 5 tys., a na bilet powrotny o 2 tys. mil więcej. Pasażerowie korzystający z promocji zobowiązani są ponadto do opłacenia podatków i opłat obliczanych indywidualnie dla każdego biletu w zależności od wybranej trasy. Ich kwoty wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.

Warto pamiętać, że w promocji ""najMILszy poniedziałek" obowiązują następujące zasady dokonywania rezerwacji:
  • Bilety mogą być zamówione wyłącznie telefonicznie pod numerem: (22) 5 777 222 lub pod numerem dedykowanym kartom statusowym, oferta nie jest dostępna na stronie internetowej programu
  • Nie ma możliwości zwrotu lub zmiany biletu - w razie jego niewykorzystania mile użyte w trakcie rezerwacji przepadają
  • Nie obowiązują zniżki dla dzieci i promocja Companion award dla członków programu o statusie Senator lub HON Circle
  • Promocyjne stawki są przeznaczone uczestników programu zarejestrowanych na rynku polskim
  • Promocją objęte są konkretne rejsy wskazane przez przewoźnika w klasie ekonomicznej
  • Liczba miejsc dostępnych w promocji jest ograniczona
  • Podatki i opłaty można uiścić wyłącznie kartą kredytową

Ostatnie komentarze

pablakiss 2019-12-16 20:02   
pablakiss - Profil pablakiss
Idż spać.. jutro do szkoly.
gość_d7bd3 2019-12-16 16:29   
gość_d7bd3 - Profil gość_d7bd3
"Promocją objęte są konkretne rejsy wskazane przez przewoźnika w klasie ekonomicznej"

LO wykazało wszystkie swoje loty na których ma najgorsze obłożenia - tak teraz robi promocje nasz narodowy przewoźnik - rzenada!
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

N