Flying Blue: Grudniowa promocja milowa

Marek Stus - Profil Marek Stus
03 grudnia 2019 10:26
Linie Air France i KLM ogłosiły nowe kierunki dostępne w promocyjnych stawkach milowych dla członków programu lojalnościowego Flying Blue.
Reklama

W ramach cyklicznej akcji "Promo Awards" pojawia się możliwość zarezerwowania biletów w stawkach o 20-50% niższych od standardowych obowiązujących na danej trasie w programie Flying Blue. Aktualna odsłona promocji dotyczy podróży od 1 lutego do 31 marca 2020 r., a rezerwacji w jej ramach można dokonywać do końca bieżącego roku.

W tej edycji promocją objęte są, poza wybranymi przelotami europejskimi, rejsy z Europy USA, Kanady, Meksyku, a także na Tajwan oraz do kilku miast w Chinach. Pełny wykaz kierunków i stawek milowych w aktualnej edycji "Promo Awards" znajduje się tutaj. Przeloty mogą być realizowane na pokładach samolotów Air France lub KLM.

Dla osób planujących zimową podróż do Ameryki Północnej interesujące będzie świetna stawka milowa na rejsy do Edmonton w klasie biznes. Z Warszawy do tego kanadyjskiego miasta można polecieć już za 30250 mil oraz 207 euro opłat i podatków w jedną stronę. Osoby poszukujące promocyjnych stawek w klasie ekonomicznej mogą natomiast skorzystać z oferty przelotów do Bostonu, Chicago i Waszyngtonu w cenie 11-13,5 tys. mil i ok. 110 euro w każdą stronę. Z kolei do Azji można wybrać się za 27 tys. mil i podobną kwotę opłat i podatków w jedną stronę.


Bilety rezerwowane za mile w promocyjnych stawkach podlegają następującym zasadom:
  • Rezerwacji można dokonywać wyłącznie na stronie Air France lub KLM, nie jest dostępna w innych kanałach rezerwacyjnych
  • Liczba miejsc na danej trasie jest ograniczona
  • Daty podróży nie mogą być zmieniane i bilety są niezwracalne
  • Przerwa w podróży (stopover) nie jest dopuszczalna
  • Można rezerwować bilety w jedną lub w obie strony
  • Promocyjne stawki dotyczą podróży w klasach ekonomicznej, ekonomicznej premium lub biznes, w zależności od wybranej trasy i dostępności miejsc

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama