×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Modlin: Odleciał pierwszy rejs GRECOS


W dniu dzisiejszym (30 maja), wystartował z naszego lotniska pierwszy lot czarterowy na Kefalonię – największą z wysp Jońskich w Grecji. Z Portu Lotniczego Warszawa-Modlin dzięki jednemu z liderów wśród polskich touroperatorów – Grecos Holiday.
Pasażerowie lotu inauguracyjnego zostali obdarowani upominkami w postaci map i książek, prezentujących atrakcje turystyczne Grecji. Mieli również okazję skosztować tradycyjnych greckich słodyczy.

W sezonie letnim 2019 loty na Kefalonię będą wykonywane przez Ryanair Sun raz w tygodniu, w każdy czwartek w okresie od 2 czerwca do 20 października.

Grecos Holiday to już trzeci touroperator, po TUI Poland i ITAKA, którego klienci będą mogli doświadczać uroków wakacji, podróżując na pokładach wyczarterowanych samolotów z Lotniska Warszaw-Modlin. Oprócz lotniczych wyjazdów do Kefalonii, Grecos Holiday szykuje swoim klientom kolejną niespodziankę. Już od 2 czerwca br. będzie można skorzystać z  propozycji wakacyjnych pobytów na Krecie (w okolicach Heraklionu). Loty na tym kierunku będą obsługiwane na lotnisku Warszawa/Modlin w niedziele.

- Siatka połączeń czarterowych rozrasta się na Lotnisku Warszawa-Modlin w bardzo dynamicznym tempie. Z  ogromną satysfakcją witamy w naszym porcie GRECOS Holiday, kolejnego touroperatora i  mamy nadzieję, że jego oferta turystyczna z wylotem z Lotniska/Modlin okaże się hitem sezonu - mówi  Marcin Danił, wiceprezes portu lotniczego w Modlinie. 

fot. mat. prasowe

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_a9027 - Profil
gość_a9027
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie