Modlin: Odleciał pierwszy rejs GRECOS

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
30 maja 2019 17:03
2 komentarze

W dniu dzisiejszym (30 maja), wystartował z naszego lotniska pierwszy lot czarterowy na Kefalonię – największą z wysp Jońskich w Grecji. Z Portu Lotniczego Warszawa-Modlin dzięki jednemu z liderów wśród polskich touroperatorów – Grecos Holiday.

Reklama

Pasażerowie lotu inauguracyjnego zostali obdarowani upominkami w postaci map i książek, prezentujących atrakcje turystyczne Grecji. Mieli również okazję skosztować tradycyjnych greckich słodyczy.

W sezonie letnim 2019 loty na Kefalonię będą wykonywane przez Ryanair Sun raz w tygodniu, w każdy czwartek w okresie od 2 czerwca do 20 października.

Grecos Holiday to już trzeci touroperator, po TUI Poland i ITAKA, którego klienci będą mogli doświadczać uroków wakacji, podróżując na pokładach wyczarterowanych samolotów z Lotniska Warszaw-Modlin. Oprócz lotniczych wyjazdów do Kefalonii, Grecos Holiday szykuje swoim klientom kolejną niespodziankę. Już od 2 czerwca br. będzie można skorzystać z propozycji wakacyjnych pobytów na Krecie (w okolicach Heraklionu). Loty na tym kierunku będą obsługiwane na lotnisku Warszawa/Modlin w niedziele.

- Siatka połączeń czarterowych rozrasta się na Lotnisku Warszawa-Modlin w bardzo dynamicznym tempie. Z ogromną satysfakcją witamy w naszym porcie GRECOS Holiday, kolejnego touroperatora i mamy nadzieję, że jego oferta turystyczna z wylotem z Lotniska/Modlin okaże się hitem sezonu - mówi Marcin Danił, wiceprezes portu lotniczego w Modlinie.

fot. mat. prasowe

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_98835 2019-05-31 07:05   
gość_98835 - Profil gość_98835
Pytanie kiedy postawiony zostanie namiot do odprawy pasażerów, przecież tam jest gigantyczny problem z miejscem.
adam7691 2019-05-31 01:22   
adam7691 - Profil adam7691
ale to ciągle Franca
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama