Ryanair przywraca swoje trasy do Modlina

8 stycznia 2024 08:55
W systemie rezerwacyjnym Ryanaira ponownie pojawiły się 3 trasy z lotniska w Modlinie, które irlandzki przewoźnik przeniósł na Lotnisko Chopina.
Reklama
W grudniu irlandzki przewoźnik ogłosił dalsze cięcia rozkładu lotów z lotniska Warszawa Modlin. Skasowane zostały liczne trasy, a połączenia do Bolonii, Neapolu, Liverpoolu i Wiednia zostały przeniesione na Lotnisko Chopina w Warszawie. Pierwsze loty ze stołecznego portu do tych miast nie zdążył się odbyć, bo zaplanowane zostały na dzisiaj (8.01), a irlandzki przewoźnik zdecydował się ponownie przenieść połączenia do Bolonii, Neapolu i Liverpoolu na lotnisko w Modlinie, co wynika z jego systemu rezerwacyjnego. Połączenie do Wiednia będzie w dalszym ciągu obsługiwane jedynie z Lotniska Chopina.

Trasy znikną z Lotniska Chopina wraz z wejściem w życie letniego rozkładu lotów. Do Neapolu pierwszy lot z Modlina odbędzie się 31 marca, a połączenie będzie realizowane 3 razy w tygodniu (w poniedziałki, środy i niedziele). Trasa do Liverpoolu wróci 2 kwietnia z częstotliwością dwóch lotów tygodniowo (wtorki i soboty), a połączenie do Bolonii powróci już 7 marca z jedną rotacją w tygodniu, których liczba 3 kwietnia zostanie zwiększona do czterech.


Ciężko stwierdzić co skłoniło Ryanaira do podjęcia tak zaskakującej decyzji. Być może irlandzkiemu przewoźnikowi udało się dojść do porozumienia z władzami mazowieckiego portu, albo połączenie z Lotniska Chopina nie spełniły pokładanych w nich nadziei. Historia pt. "Ryanair i Modlin" na ten moment wydaje się nie mieć końca.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy