×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


UPS przemalował jednego ze swoich boeingów 747


Jeden z należących do UPS boeingów 747, operujący na międzynarodowych trasach długodystansowych, został specjalnie oznaczony, by podkreślić rolę firmy jako oficjalnego logistycznego partnera wystawy Expo 2020 w Dubaju.


W ciągu 30-letniej historii linii lotniczych, UPS czterokrotnie modyfikował malowania samolotów. Każda ze zmian była zwiastunem nadchodzącego ważnego wydarzenia. Tym razem nowy wygląd samolotu ma podkreślić wyjątkową rolę UPS jako partnera logistycznego nadchodzącej wystawy Expo 2020, która odbędzie się w Dubaju. 


Wystawę Expo w Zjednoczonych Emiratach Arabskich odwiedzą miliony turystów z całego świata. UPS będzie odpowiedzialny za logistykę trwającego 6 miesięcy wydarzenia. Do tego celu firma zaangażuje zespół składający się z 1000 pracowników oraz wykorzysta ponad 26 tysięcy metrów kwadratowych dedykowanej powierzchni magazynowej.gość_5bab6 - Profil
gość_5bab6
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie