×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Malaysia Airlines wprowadza A350 na lotach do Londynu


Malaysia Airlines rozpoczęły w poniedziałek (15.01) obsługę lotów z Kuala Lumpur do Londynu airbusami A350-900.

Najnowsza nabytek we flocie malezyjskich linii lotniczych może zabrać na pokład 286 pasażerów w trzyklasowej konfiguracji; 4 w pierwszej klasie, 35 w biznes klasie oraz 247 w klasie ekonomicznej. Samolot jest wyposażony w najnowsze produkty kabiny pasażerskiej Malaysia Airlines, w tym; bardziej przestronne fotele w klasie ekonomicznej, nowe udogodnienia w zakresie rozrywki pokładowej oraz możliwość łączności podczas lotu. 

Lot MH4 opuścił lotnisko w Kuala Lumpur o 9:15 rano i przyleciał do Londynu Heathrow o godz. 15.25 czas lokalnego. Na pokładzie znajdowało się 255 pasażerów, którzy przed lotem zostali przywitani babeczkami i torebkami z prezentami. Dodatkowo zostali powitani w samolocie przez Izhama Ismaila, dyrektora generalnego Malaysia Airlines oraz Arveda von zur Muehlena, dyrektora handlowego

Malaysia Airlines była pierwszą linią lotniczą która zaoferowała pierwszą klasę w A350-900. Wcześniej samolot operował na trasach z Kuala Lumpur do Bangkoku, Penang i Singapuru. Uruchomienie trasy do Londynu było możliwe po odbiorze drugiej maszyny przez malezyjskie linie lotnicze. 
gość_554dc - Profil
gość_554dc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie