Malaysia Airlines wprowadza A350 na lotach do Londynu

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
19 stycznia 2018 08:32
Malaysia Airlines rozpoczęły w poniedziałek (15.01) obsługę lotów z Kuala Lumpur do Londynu airbusami A350-900.

Reklama

Najnowsza nabytek we flocie malezyjskich linii lotniczych może zabrać na pokład 286 pasażerów w trzyklasowej konfiguracji; 4 w pierwszej klasie, 35 w biznes klasie oraz 247 w klasie ekonomicznej. Samolot jest wyposażony w najnowsze produkty kabiny pasażerskiej Malaysia Airlines, w tym; bardziej przestronne fotele w klasie ekonomicznej, nowe udogodnienia w zakresie rozrywki pokładowej oraz możliwość łączności podczas lotu.

Lot MH4 opuścił lotnisko w Kuala Lumpur o 9:15 rano i przyleciał do Londynu Heathrow o godz. 15.25 czas lokalnego. Na pokładzie znajdowało się 255 pasażerów, którzy przed lotem zostali przywitani babeczkami i torebkami z prezentami. Dodatkowo zostali powitani w samolocie przez Izhama Ismaila, dyrektora generalnego Malaysia Airlines oraz Arveda von zur Muehlena, dyrektora handlowego

Malaysia Airlines była pierwszą linią lotniczą która zaoferowała pierwszą klasę w A350-900. Wcześniej samolot operował na trasach z Kuala Lumpur do Bangkoku, Penang i Singapuru. Uruchomienie trasy do Londynu było możliwe po odbiorze drugiej maszyny przez malezyjskie linie lotnicze.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama