×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


El Al zaprzestanie działalności marki UP


Izraelskie linie El Al ogłosiły likwidację swojej marki budżetowej - UP. Tania linia lotnicza zakończy działalność w drugim kwartale 2018 r., a wszystkie loty i samoloty powrócą do El Al.

Izraelski przewoźnik zamierza wprowadzić nowy format dla lotów do europejskich destynacji. W siatce połączeń dotychczas obsługiwanych przez UP, El Al zaoferuje trzy nowe struktury taryfowe: Classic, Flex i Lite. Ten ostatni będzie pakietem podstawowym, oferującym poza samym przelotem, jedynie możliwość zabrania bagażu podręcznego oraz posiłek na pokładzie, bez możliwości zmiany lub odwołania lotu.

Po czterech latach funkcjonowania tej marki zaprzestaniemy jej prowadzenia, ponieważ posiadanie kilku marek stwarza trudności - powiedział wiceprezes ds. handlowych, Gonen Usishkin


Firma twierdzi, że planuje w najbliższych latach renowację wnętrz swoich samolotów kierowanych na trasy europejskie, w tym stopniową wymianę foteli w samolotach wąskokadłubowych.

EL AL kontynuuje wprowadzanie innowacji, dostosowując się do rosnącej konkurencji na loty do Europy, zarówno wśród turystów, jak i biznesmenów; Wśród osób podróżujących w celach turystycznych, cena jest obecnie najistotniejszym czynnikiem. Jednocześnie, pasażerowie biznesowi są zainteresowani produktami, które oferują maksymalną elastyczność, rozkład dostosowany do działalności biznesowej, serwis klasy biznes i jeszcze więcej - powiedział David Maimon, prezes i dyrektor generalny El Al. 

Linia UP została uruchomiona w marcu 2014 roku i obsługuje połączenia do Berlina Schönefeld, Budapesztu, Kijowa Boryspolu, Pragi i Larnaki przy użyciu czterech B737-800 wytransferowanych od El Al. Bazą linii jest linii jest port lotniczy Ben Guriona w Tel Awiwie.

Fot. Wikimedia Commons


gość_53377 - Profil
gość_53377
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie