El Al poleci do Irlandii

9 listopada 2022 09:30
Linia El Al zapowiedziała uruchomienie bezpośrednich rejsów z Tel Awiwu do Dublina. Trasa do Irlandii miała ruszyć w 2020 roku, lecz pandemia uniemożliwiła jej inaugurację. Teraz otwarcie rotacji zaplanowano na 26 marca 2023 roku.
Reklama
Linia El Al poleci do Dublina. Izraelski przewoźnik pojawi się w Irlandii już 26 marca 2023 roku, czyli wraz z rozpoczęciem przyszłorocznego sezonu letniego. Trasa z Tel Awiwu do Dublina będzie wykonywana samolotami wąskokadłubowymi Boeing 737-800 z częstotliwością trzech lotów tygodniowo (wtorek, czwartek oraz niedziela). Choć połączenie nie jest jeszcze dostępne w systemie rezerwacyjnym, linia El Al potwierdziła uruchomienie rotacji, która miała początkowo ruszyć w 2020 roku.

- Trasa na pewno będzie sukcesem. Dublin jest domem dla sporej społeczności izraelskiej, przede wszystkim pracowników międzynarodowego sektora technologicznego - powiedziała Dina Ben Tal Ganancia, CEO linii El Al.


- Dodanie lotów z Dublina do Tel Awiwu jest świetną wiadomością dla naszego lotniska. Pasażerowie z Irlandii zyskają dostęp do nowej, słonecznej destynacji oraz popularnego kierunku pielgrzymek osób wierzących. Z każdym rokiem w naszym kraju przybywa również izraelskich przedsiębiorstw, więc na trasie skorzystają również podróżni biznesowi. Nie mogę się doczekać początku partnerstwa z linią El Al - dodał Vincent Harrison, dyrektor Dublin Airport.

Linia El Al posiada w swojej flocie 16 samolotów Boeing 737-800, które mogą zabrać na pokład do 166 pasażerów w dwóch klasach: biznesowej i ekonomicznej. Wąskokadłubową flotę izraelskiego przewoźnika wzmacnia również siedem maszyn Boeing 737-900ER.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy